کانون های دانشجویی سرمایه هلال احمر در ایجاد حماسه و کمک به مردم

به گزارش پیامک خنده، مدیرکل سازمان جمعیت هلال احمر استان یزد اظهار کرد: اعضای جوان و داوطلب در سازمان هلال احمر به ویژه کانون های دانشجویی بزرگ ترین سرمایه ما در ایجاد حماسه و فعالیت های چشمگیر در یاری رسانی به مردم هستند.

کانون های دانشجویی سرمایه هلال احمر در ایجاد حماسه و کمک به مردم

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خبرنگاران از یزد، به مناسبت سالروز جهانی صلیب سرخ و هلال احمر و تجلیل از خدمات سازمان هلال احمر استان یزد، معصومه طباطبایی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی این استان و محسن حرازی زاده مدیرعامل سازمان هلال احمر یزد دیدار و گفتگو کردند.

مدیرکل سازمان جمعیت هلال احمر استان یزد در این دیدار اظهار کرد: اعضای جوان و داوطلب در سازمان هلال احمر به خصوص کانون های دانشجویی واقع در دانشگاه آزاد اسلامی یزد بزرگ ترین سرمایه کنونی ما در ایجاد حماسه و فعالیت های چشمگیر در یاری رسانی به مردم محسوب می شوند و دارای اهمیت بسزایی هستند.

حرازی زاده ادامه داد: قطعاً با مشارکت و پیگیری دلسوزانه و مجدانه مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی می توان برنامه های مفیدتر و کارآمدتری را برای جوانان پویای واحد یزد تدارک دید.

فعالیت چشمگیر در حوزه کارآفرینی هدف سازمان هلال احمر یزد

وی، فعالیت چشمگیر و شاخص سازمان هلال احمر استان یزد در حوزه کارآفرینی با جوانان خلاق دانشگاه را یکی از اهداف اساسی سازمان هلال احمر برشمرد و اضافه نمود: ثمره فعالیت های هلال احمر، ترویج و نمود حس نوع دوستی و بشردوستی در طیف های اقشار مختلف جامعه است.

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد نیز در این دیدار دانشگاه آزاد اسلامی یزد را تنها دانشگاه برتر استان بیان نمود که از ابتدا با دو کانون فعال هلال احمر در دانشگاه های استان فعالیت داشته است.

محمدرضا دهقانی اشکذری بیان نمود: رویکرد معاونت فرهنگی دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی در دوره جدید هم افزایی با کانون های هلال احمر کشور برای برگزاری نشست های مشترک حضوری و مجازی است.

4078/4062/

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا
انتشار: 20 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: sms-jok.ir شناسه مطلب: 966

به "کانون های دانشجویی سرمایه هلال احمر در ایجاد حماسه و کمک به مردم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کانون های دانشجویی سرمایه هلال احمر در ایجاد حماسه و کمک به مردم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید