پرداخت 2 وام برای ساخت یک مسکن تا سقف 50 میلیون تومان

به گزارش پیامک خنده، خبرنگاران : بانک مسکن از فراهم شدن امکان پرداخت دو فقره وام برای ساخت یک واحد مسکونی تا سقف 50 میلیون تومان به پدر و فرزند، مادر و فرزند و یا زن و شوهر به صورت مشترک اطلاع داد.

پرداخت 2 وام برای ساخت یک مسکن تا سقف 50 میلیون تومان

جهت دریافت خدمات خرید درب ضد سرقت با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان ارائه دهنده بهترین درب ضد سرقت ایرانی و خارجی میباشد.

به گزارش پیامک خنده به نقل از بانک مسکن، ابوالقاسم رحیمی انارکی، مدیر مرکز برنامه ریزی و ارزیابی عملکرد بانک مسکن خاطرنشان کرد: استفاده همزمان از اوراق گواهی حق تقدم تسهیلات مسکن و حساب صندوق پس انداز برای احداث یک واحد مسکونی، جمعا تا سقف 500 میلیون ریال را در صورت رعایت ضوابط، امکان پذیر شد.

وی توضیح داد: با توجه به افزایش هزینه های احداث واحد مسکونی، پرداخت دو فقره تسهیلات به منظور احداث و تکمیل یک واحد مسکونی به صورت توام و از محل اوراق گواهی حق تقدم استفاده از تسهیلات مسکن (در حال حاضر تا سقف 200 میلیون ریال) و حساب صندوق پس انداز ساخت مسکن (در حال حاضر تا سقف 300 میلیون ریال) در مواردی که پدر و فرزند، مادر و فرزند و یا زن و شوهر به صورت مشترک (سه دانگ، سه دانگ)، اقدام به احداث و تکمیل واحد مسکونی کنند، ضمن رعایت سایر شرایط توسط بانک مسکن، امکان پذیر شد.

تا قبل از این، امکان استفاده از تسهیلات مذکور در قالب حساب های صندوق پس انداز مسکن، حساب پس انداز جوانان و اوراق حق تقدم و یا استفاده از اوراق حق تقدم با حساب صندوق پس انداز مسکن و حساب پس انداز مسکن جوانان تا سقف 400 میلیون ریال وجود داشت.

منبع: تسنیم
انتشار: 17 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: sms-jok.ir شناسه مطلب: 716

به "پرداخت 2 وام برای ساخت یک مسکن تا سقف 50 میلیون تومان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پرداخت 2 وام برای ساخت یک مسکن تا سقف 50 میلیون تومان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید