پذیرش استعفای دو عضو جنجالی هیات مدیره پرسپولیس؛ خاتمه رسول پناه

به گزارش پیامک خنده، مهدی رسول پناه رئیس هیات مدیره پرسپولیس، رسما از این باشگاه جدا شد. خبری که مطمئنا یجیی گل محمدی، سرمربی تیم را شاد خواهد نمود. گل محمدی پس از دربی تهران بخاطر فروش بشار، حملات سنگینی به رسول پناه داشت و خواستار جدایی او بود. بلافاصله، فیلم های جدیدی از اظهارات رسول پناه منتشر شد و اوضاع را برای او بدتر کرد. دیروز وزارت ورزش، استعفای رسول پناه که بار ها تکذیب شده بود را پذیرفت و علاوه بر او، رغبتی دیگر عضو جنجالی هیات مدیره هم این باشگاه را ترک کرد. جعفر سمیعی مدیرعامل پرسپولیس و سیدمجید صدری، اعضای تازه هیات مدیره باشگاه هستند. اعضایی که باید در روز های پر از مسائل اقتصادی، بتوانند شرایط تیم را تغییر دهند.

پذیرش استعفای دو عضو جنجالی هیات مدیره پرسپولیس؛ خاتمه رسول پناه

از زمان جدایی اجباری گرشاسبی از جایگاه مدیریت پرسپولیس، مدیرعاملی این باشگاه دیگر یک شغل عادی نبوده و هیچکدام از مدیرانش هم، جدایی ساده ای نداشتند. ایرج عرب جانشین گرشاسبی بخاطر جدایی برانکو، مدیرعامل محبوبی برای پرسپولیسی ها نبود. فشار روی او آنقدر ادامه پیدا کرد تا جایش را به انصاری فرد داد. انصاری فرد هم با خرید اوساگونا و جدایی کالدرون دوران کم حاشیه ای در پرسپولیس نداشت. پس از جدایی او، انتشار فاکتور های خرید کت و شلوارش، در رسانه سر و صدای زیادی به پا کرد.

مهدی رسول پناه را، اما می توان جنجالی ترین مدیرعامل پرسپولیس بعد از حمیدرضا سیاسی دانست. رسول پناه رابطه خوبی با گل محمدی نداشت. در دوران او 6 بازیکن کلیدی پرسپولیس جدا شدند و خرید های بزرگی انجام نشد. در نهایت انتشار فایل تصویری او علیه سرمربی و اعضای باشگاه، تیر خلاص را به مدیرعاملی او زد. حالا رسول پناه، از هیات مدیره هم کنار گذاشته شده و بخشی از تاریخ پرسپولیس شده است. بخشی که پرسپولیسی ها، خیلی آن را دوست نداشتند.

منبع: فرارو
انتشار: 4 اسفند 1399 بروزرسانی: 4 اسفند 1399 گردآورنده: sms-jok.ir شناسه مطلب: 1415

به "پذیرش استعفای دو عضو جنجالی هیات مدیره پرسپولیس؛ خاتمه رسول پناه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پذیرش استعفای دو عضو جنجالی هیات مدیره پرسپولیس؛ خاتمه رسول پناه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید