نون خ زودتر می رود تا زیر خاکی بیاید ، آنتن شبکه یک در اختیار سریال رمضانی

به گزارش پیامک خنده، همزمان با گلایه یکی از بازیگران نون خ 2 از افزایش ممیزی ها، تهیه کننده سریال از انتها زودهنگام آن با پخش قسمت پانزدهم در روز پنجشنبه چهارم اردیبهشت اطلاع داد.

نون خ زودتر می رود تا زیر خاکی بیاید ، آنتن شبکه یک در اختیار سریال رمضانی

به گزارش خبرنگاران، در شرایطی که پیش تر اعلام شده بود فصل دوم نون خ در 17 قسمت فراوری و برای پخش از شبکه یک آماده شده، حالا به نظر می رسد تازه ترین تجربه کارگردانی سعید آقاخانی در قسمت 15 از مخاطبان وداع می نماید تا آنتن برای پخش سریال رمضانی زیر خاکی خالی گردد. ماه مبارک رمضان بر اساس تقویم شنبه ششم اردیبهشت شروع می گردد و قسمت اول سریال طنز جلیل سامان ساعت 22:15 روی آنتن می رود. پژمان جمشیدی، ژاله صامتی و هادی حجازی فر از بازیگران اصلی زیر خاکی هستند.

مهدی فرجی، تهیه نماینده نون خ 2 امروز درباره دلیل کاهش تعداد قسمت های آن به خبرگزاری مهر گفت: سریال قرار بود در 17 قسمت پخش گردد اما چون زمان بندی تغییر کرد، زمان هر قسمت بلندتر شد و تعداد قسمت ها کاهش یافت. بر این اساس، هر قسمت نون خ 2 در زمان پخش حدود 55 دقیقه شد، در حالی که 17 قسمت با در نظر دریافت مدت زمان 40 تا 45 دقیقه برآورد شده بود. او در عین حال ممیزی را در کوتاه شدن سریال بی تاثیر دانست.

  • ماجراجویی تازه خالقان شرایط سفید | ایرانگردی رمضانی با ستاره های سرباز

از سوی دیگر، پاشا جمالی که در فصل اول حضوری پررنگ تر داشت و تاثیرش با پیش رفتن نون خ 2 به تدریج کم می گردد، در صفحه شخصی خود در فضای مجازی از افزایش ممیزی ها گلایه کرد. بازیگر نقش مهیار نوشت: پدر سریال را درآوردید، اجازه دهید مردم بیشتر بخندند، مگر چه گفتیم که این همه سانسور می کنید؟ توجه کردید لب ما یه چی دیگه می گوید و صدا یه چی دیگه پخش می گردد؟

این در حالی است که پس از استقبال خوب مردم از چند قسمت اول، نون خ 2 در روزهای اخیر از نفس افتاده و عملا داستان و ماجراها با زور هم پیش نمی رود. در مقایسه با پایتخت، آنچه تجربه تازه آقاخانی را از نفس انداخته، نداشتن یک نخ تسبیح است که داستانک ها را به هم پیوند دهد و مخاطب را پای تلویزیون بنشاند. در فاصله سه قسمت تا سرانجام سریال، حتی یک گره در داستان نیست که قرار باشد تا قسمت آخر باز گردد.

اگر سیروس مقدم و محسن تنابنده هوشمندانه یک خانواده شمالی را در مرکز ماجراها و بحران ها قرار می دادند تا همه چیز در پایتخت دور آنها بچرخد، اینجا در نون خ امیر وفایی در مقام فیلمنامه نویس و آقاخانیِ کارگردان در فصل دوم عملا در هر قسمت یک شوخی با یک فرد یا موقعیت را بار می گذارند و 50 دقیقه تا یک ساعت را صرف عمل آمدن و دم کشیدن آن می نمایند؛ اتفاقی که نخستین پیامد آن فراموش شدن یک سریال یا فیلم است.

در شرایطی که امید می رفت نون خ 2 بتواند سقوط نسبی پایتخت 6 را جبران و زمینه را برای ساخته شدن فصل های بعد فراهم کند، به نظر می رسد با افزایش سرسام آور تعداد شخصیت ها و رها شدن هر کدام به حال خود کاری از پیش نرفته است و دست کارگردان هم با فیلمنامه نحیف به جایی بند نبوده است. اینجاست که می توان گفت اگر کسی بتواند داستان سه چهار قسمت اخیر نون خ 2 را تعریف کند، جایزه دارد!

وقتی آب سربالا می رود، بازیگر شخصیت سردرگم مهیار هم فرصت را مناسب می شمرد و از ممیزی گلایه می نماید شاید بیشتر دیده گردد؛ انگار که اگر آن چند مورد تغییر دیالوگ نبود، نون خ 2 رکورد بازی تاج و تخت را در تعداد بینندگان می شکست. آقاخانی که با همین سریال فعلی هم نمره قبولی گرفته، با چند بار اشاره کردن به Game of Thrones از زبان شخصیت نورالدین خانزاده علاقه خود را به این سریال شبکه آمریکایی HBO نشان داده است!

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 28 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: sms-jok.ir شناسه مطلب: 920

به "نون خ زودتر می رود تا زیر خاکی بیاید ، آنتن شبکه یک در اختیار سریال رمضانی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نون خ زودتر می رود تا زیر خاکی بیاید ، آنتن شبکه یک در اختیار سریال رمضانی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید