ناوگان باری کشور برای رانندگان مالی نیست

به گزارش پیامک خنده، معاون حمل ونقل جاده ای با اشاره به فرسودگی ناوگان باری کشور گفت: این ناوگان با توجه به هزینه هایی که برای رانندگان به همراه دارد، مالی نیست.

ناوگان باری کشور برای رانندگان مالی نیست

به گزارش خبرنگاران از کرمان، خداداد مقبلی معاون حمل ونقل جاده ای در آئین تجلیل از فعالان عرصه راهداری کرمان با تاکید بر لزوم ارتقای شرایط راه های روستایی استان کرمان اظهار کرد: اعتبار 5 هزار میلیارد تومان برای راه های روستایی کشور اختصاص پیدا نموده است.

او با اشاره به اینکه 630 میلیارد تومان از اعتبار گفته شده به کرمان اختصاص یافته است، اضافه نمود: این اعتبار توزیع شده و هم اکنون در مرحله انتخاب پیمانکار است.

او با اشاره به اینکه ضریب راه آسفالت روستایی هفت استان در کشور کمتر از 70 درصد است، اضافه نمود: کرمان یکی از استان های دارای این شرایط است. ضریب راه آسفالت روستایی در حالت استاندارد باید به 82 درصد برسد.

معاون توسعه، ساخت و نگهداری راه های فرعی و روستایی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور با اشاره به فرسودگی ناوگان باری کشور اظهار کرد: 365 هزار ناوگان باری کشور حدود 19 سال عمر داشته و فرسوده هستند.

او با اشاره به اینکه ناوگان کنونی کشور با توجه به مسائل هزینه ای و معیشتی که برای رانندگان به همراه دارد، مالی نیست، اضافه نمود: باید اقدامات لازم در این خصوص انجام گردد.

مقبلی از کرمان به عنوان شاهراه مالی و ارتباطی کشور نام برد و گفت: 13 هزار کیلومتر راه آسفالته در استان کرمان وجود دارد.

س

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 13 بهمن 1400 بروزرسانی: 13 بهمن 1400 گردآورنده: sms-jok.ir شناسه مطلب: 1905

به "ناوگان باری کشور برای رانندگان مالی نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ناوگان باری کشور برای رانندگان مالی نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید