موزه عجیب خروپف در آلمان

به گزارش پیامک خنده، از گذشته تا به امروز بیشتر انسان ها در زمان خواب با مسئله ای روبرو هستند که بیشتر از آنکه خودشان را آزار بدهد، اطرافیانشان را اذیت می نماید. بله حدستان درست است، مبحثی که درباره آن صحبت می کنیم، خروپف است.

موزه عجیب خروپف در آلمان

با تور ارزان آلمان از دیدنی ترین کشور اروپایی بازدید کنید و از شهرهای برلین، هانوفرو، فرانکفورت و مونیخ آلمان دیدن کنید.

خروپف لرزش مجرای تنفسی و به تبع آن ایجاد صدا به خاطر بسته شدن راستا هوا در هنگام تنفس به هنگام خواب است، اما همین لرزش مجرای تنفسی در بعضی از نقاط دنیا همانند آلمان به مقدار ای مشکل ایجاد نموده و مهم شده که موزه ای به آن اختصاص پیدا نموده است.

این موزه که با نام موزه خروپف شناخته می گردد، در شهر آلفلد آلمان قرار گرفته و به قدری در انتقال اطلاعات مفید توانا بوده که بیشتر اهالی شهر برای حل مشکل خروپف به جای مراجعه به مطب دکتر به موزه می فرایند.

افرادی که به موزه خروپف می فرایند با حدود 400 راهکار برای خروپف آشنا می شوند. آن ها در این موزه داستان های معروف ترین خروپف نماینده های تاریخ را مرور می نمایند و با دستاوردهای یک پزشک آلمانی که سال ها در پی راهکار های خروپف بوده، آشنا می شوند.

بازدیدنمایندگان موزه خروپف در این موزه اشیایی چون سازهای بادی، ماسک ضد خروپف، وسایل پروتزی، پین های بینی و یک سری وسایل الکتریکی را می بینند. آن ها در موزه خروپف متوجه می شوند که براساس تحقیقات بعضی از دانشمندان سازهای بادی با تقویت عضلات و باز کردن راه تنفس به بیماران دچار خروپف های سطحی یاری می نمایند.

منبع: گردشبان
انتشار: 22 مرداد 1400 بروزرسانی: 22 مرداد 1400 گردآورنده: sms-jok.ir شناسه مطلب: 1720

به "موزه عجیب خروپف در آلمان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "موزه عجیب خروپف در آلمان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید