مرگ راننده تریلی برای حفظ جان دیگران

به گزارش پیامک خنده، مدیر آتش نشانی بردسکن گفت: راننده تریلی که در حین حرکت متوجه شد، ترمز ندارد برای حفظ جان دیگران خودرو را به داخل میدان ورودی شهر بردسکن هدایت کرد و به دلیل شدت جراحات جان خود را از دست داد.

مرگ راننده تریلی برای حفظ جان دیگران

مجتبی صادقی در گفت وگو با خبرنگار پیامک خنده، بیان کرد: بلافاصله پس از اعلام این حادثه ناگوار نیروهای ایستگاه شماره دو به محل اعزام شدند.

وی در خصوص جزئیات این حادثه اظهار کرد: براساس آنچه اعلام شده راننده یک دستگاه تریلی هوو حامل تیرهای برق سیمانی که در محور سبزوار به بردسکن در حال حرکت بود، در کیلومتر 10 به بردسکن ناگهان متوجه می شود که ترمز ندارد.

مدیر آتش نشانی بردسکن بیان کرد: دست این راننده پس از منحرف کردن خودرو به سمت میدان شکسته و پایش نیز قطع می شود که نیروهای آتش نشانی اقدام به عملیات رهاسازی می کنند.

وی با اشاره به اینکه راننده سبزواری بوده و 50 سال داشته، اظهار کرد: راننده با بوق زدن و چراغ دادن، ماشین را طوری کنترل کرد تا به دیگر ماشین ها برخورد نکند که پس از عبور از مقابل پلیس راه بردسکن به دلیل اینکه حادثه دیگری رخ ندهد، مجبور شد خودرو را به سمت میدان هدایت کند.

صادقی گفت: هنگام انجام عملیات رهاسازی راننده زنده بود اما پس از انتقال به بیمارستان ولی عصر به رغم تلاش های تیم پزشکی و به دلیل شدت جراحات وارده، جان خود را از دست داد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 13 آبان 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: sms-jok.ir شناسه مطلب: 419

به "مرگ راننده تریلی برای حفظ جان دیگران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مرگ راننده تریلی برای حفظ جان دیگران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید