مجسمه استادان مشهور به معابر شمیران می آید

به گزارش پیامک خنده، بیش از یک هزارمترمربع از دیوارهای شهری شمال تهران توسط گروه های دانشجوی رشته گرافیک دانشگاه الزهرا(س) و با نظارت اداره زیباسازی شهرداری منطقه یک در بیش از 8 نقطه منطقه یک زیباسازی شد.

مجسمه استادان مشهور به معابر شمیران می آید

سیدحمید موسوی شهردار منطقه یک با بیان این خبر، درباره استفاده از ظرفیت دانشجویان در بازپیرایی منطقه، گفت: طرح های اجرا شده با موضوع فرهنگسازی و تشویق شهروندان به استفاده از حمل ونقل عمومی و پاک بوده است که از چهارراه پارک وی در خیابان ولی عصر(عج) به سمت تجریش بر روی دیواره ساختمان های اداره هواشناسی، لغتنامه دهخدا، پله های کوچه ناهید، ابتدای خیابان دربند، جنب پارکینگ شهید باهنر، نرسیده به مترو شهید صدر اجرا شده است.

این منطقه ظرفیت های خوب برای اجرای فعالیت فرهنگی و هنری با استفاده از توانایی های دانشجویان دارد و باید برای استفاده از این توانایی ها بستر را فراهم کنیم. ما آمادگی آن را داریم در سطوح بالاتر مانند ساخت سردیس و مجسمه از استادان مشهور منطقه چنین کاری را در حوزه مجسمه سازی انجام بدهیم.

با شناسایی ظرفیت های منطقه، شناسایی استادان معاصر و اثرگذار ساکن منطقه، فرصت هنری در اختیار دانشجویان هنر می گذاریم و با ایجاد چنین بسترهایی و حمایت از هنرمندان و دانشجویان، قدمی در راستای اهداف زیباسازی شهر و بازپیرایی آن برمی داریم.

موسوی افزود: استفاده از ظرفیت های دانشجویی نقش مؤثری در حضور دانشجویان در بحث مدیریت شهری و به خصوص جنبه های هنری دارد که معمولاً نتایج مطلوبی داشته است. انجام بعضی پروژه ها در منطقه احتیاج به هزینه های بالایی دارد و خوشبختانه با استفاده از این ظرفیت توانسته ایم مسائل را با مبالغ خیلی پایین تر حل کنیم و کارهای قابل قبولی هم ارائه شده که با نوع آوری و خلاقیت همراه بوده اند.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 1 شهریور 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: sms-jok.ir شناسه مطلب: 240

به "مجسمه استادان مشهور به معابر شمیران می آید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مجسمه استادان مشهور به معابر شمیران می آید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید