لیگ برتر فوتبال، رویارویی کاپیتان های سابق استقلال و پرسپولیس در هفته دربی، سپاهان به دنبال صدر، تراکتور در پی رسیدن به کورس

به گزارش پیامک خنده، لیگ برتر فوتبال از امروز (جمعه) با انجام هفت دیدار وارد هفته چهارم خواهد شد.

لیگ برتر فوتبال، رویارویی کاپیتان های سابق استقلال و پرسپولیس در هفته دربی، سپاهان به دنبال صدر، تراکتور در پی رسیدن به کورس

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، هفته چهارم مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه های کشور امروز (جمعه) با انجام هفت دیدار در حالی شروع خواهد شد که حساس ترین دیدار هفته و شاید نیم فصل نخست لیگ برتر، روز یکشنبه بین تیم های استقلال و پرسپولیس برگزار خواهد شد. در زیر نگاهی به هفت دیدار روز نخست هفته چهارم خواهیم داشت:

تراکتور تبریز - گل گهر سیرجان

جدال تیم های بدون شکست در تبریز. شاگردن مصطفی دنیزلی پس از تساوی در دیدار هفته گذشته مقابل ذوب آهن به دنبال کسب دومین پیروزی، در دومین میزبانی فصل شان هستند. تراکتوری ها که در هفته دوم در ورزشگاه یادگار امام (ره) پرسپولیس را شکست دادند، این بار در حالی به مصاف گل گهرِ تازه لیگ برتری شده می روند که این تیم در سه بازی قبلی خود به سه تساوی دست یافته و هنوز شکستی را تجربه نکرده است. از سمت دیگر نیز تراکتوری ها با پنج امتیاز و بدون شکست در رده پنجم جدول قرار دارند و برای عقب نماندن از جمع مدعیان باید امتیازات کامل این دیدار را کسب کنند و چشم به نتایج سایر دیدارها داشته باشند.

شهر خودروی خراسان - فولاد خوزستان

رویارویی کاپیتان های سابق تیم ملی و تیم های پرسپولیس و استقلال در شرایطی کاملاً متفاوت. یحیی گل محمدی و جواد نکونام کاپیتان های سابق تیم ملی و سرخابی های پایتخت در شرایطی رودروی یکدیگر قرار می گیرند که یحیی با تیم شهر خودرو پس از یک فصل پیروز، همچنان روی نوار پیروزیت گام برمی دارد و برخلاف او نکونام وضعیت چندان خوبی در دیار اهوازی ها ندارد و هنوز نتوانسته نخستین پیروزی اش را در این تیم جشن بگیرد. نکونام که هفته گذشته خیلی زود شعار حیا کن، رها کن را در ورزشگاه خانگی تیمش شنید، برای فرار از انتقادها به مشهد مقدس سفر کرده و در سوی مقابل یحیی با شهر خودرو به فکر ادامه یکه تازی در لیگ برتر است.

پارس جنوبی جم - سایپا

تیم پارس جنوبی نیز دیگر تیم بدون برد این فصل مسابقات است که باید در هفته چهارم میزبان تیم آماده ابراهیم صادقی باشد. شاگردان کمالوند پس از شکست هفته نخست مقابل پرسپولیس، در دو دیدار مقابل ذوب آهن و گل گهر به تساوی رضایت داده اند و حال چشم امید به دیدار خانگی شان مقابل سایپا دارند. با این حال ابراهیم صادقی نیز پس از شروع خوب تیمش و کسب هفت امتیاز از سه بازی گذشته، به دنبال ادامه پیروزیت های خود با تیم جوان سایپاست و پیروزی در این بازی می تواند این تیم را حتی تا صدر جدول نیز بالا بکشد، اتفاقی که برای نارنجی پوشان یک پیروزیت بزرگ به حساب می آید.

پیکان - ماشین سازی تبریز

فرکی و اندیشه فرار از قعر؛ پیکانی ها سرانجام پس از دو شکست دور انتظار هفته های شروعین مقابل شهر خودرو و نساجی، هفته گذشته در دقایق سرانجامی اولین امتیاز فصل خود را در بوشهر به دست آوردند. فرکی و تیمش که به هیچ عنوان شروع خوبی در لیگ نداشته اند، برابر ماشین سازی این فرصت را دارند تا با کسب سه امتیاز از رتبه پانزدهم جدول خود را بالا بکشند و سر و سامانی به وضعیت شان بدهند. از سوی مقابل اما شاگردان رسول خطیبی بعد از تقابل با سه تیم مدعی استقلال، سپاهان و شهر خودرو در سه هفته ابتدایی که حاصل آن یک پیروزی و دو شکست بود، این بار به مصاف پیکانی خواهند رفت که وضعیت چندان مطلوبی ندارد و می تواند حریف آسان تری برای تیم تبریزی به شمار بیاید. پیکانی ها با یک امتیاز در رده پانزدهم و ماشین سازی با سه امتیاز در جایگاه دهم جدول لیگ برتر قرار دارند.

سپاهان اصفهان - نفت مسجدسلیمان

قلعه نویی به دنبال غلبه بر طلسم شکست ناپذیری مسجدسلیمانی ها. مهدی تارتار و تیمش که هفته قبل در خانه استقلال را متوقف کردند، این هفته به مصاف دیگر تیم پُرستاره لیگ، یعنی سپاهان اصفهان خواهند رفت. سپاهانی که پس از دو پیروزی متوالی، هفته گذشته مقابل فولاد متوقف شد، برابر تیم تارتار در خانه خود به دنبال حداکثر امتیازات خواهد بود تا با روحیه بالا آماده دیدار با پرسپولیس در هفته پنجم لیگ برتر شود.

تیم قلعه نویی که به طور حتم یکی از مدعیان اصلی قهرمانی در فصل جاری لیگ برتر به حساب می آید، با هفت امتیاز در رده دوم جدول قرار گرفته است و چشم امید به ناکامی شهرخودرویی ها مقابل فولاد دارد.

نساجی - شاهین شهرداری بوشهر

شاگردان محمدرضا مهاجری در تیم نساجی، یک پیروزی و یک شکست 4 بر 3 مقابل خودروسازان کسب کردند و حالا در رتبه ششم جدول قرار دارند. سرخپوشان که در نیم فصل نخست لیگ هجدهم پیروز شدند تیم عبدالله ویسی (نفت مسجدسلیمان) را در خانه شکست دهند، امیدوارند برتری دیگری در قائمشهر مقابل تیم فعلی ویسی به دست بیاورند. شاهین هم که با شرایط مالی بدی دست و پنجه نرم می کند و با کسب یک امتیاز در سرانجامی جدول قرار گرفته است، امیدوار است با رقم زدن نخستین شکست خانگی نساجی، از سرانجامی جدول فاصله بگیرد.

صنعت نفت آبادان - ذوب آهن اصفهان

دیگر تیم نفتی لیگ برتر امسال که مانند مسجدسلیمانی ها از این پس از حمایت وزارت نفت بی بهره است، به گفته اسکوچیچ با مسائل مالی زیادی دست و پنجه نرم می کند. صنعت نفت که هفته گذشته در دقایقی از دیدار مقابل پرسپولیس، عملکرد خوبی از خود به نمایش گذاشت، در هفته دوم، دیدار خانگی خود را برابر نفت مسجدسلیمان با تساوی به سرانجام رساند و حالا در دومین میزبانی اش به مصاف ذوب آهن خواهد رفت.

ذوب آهن هم در فصل جدید فوتبالی و در پنج دیداری که در لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا پشت سر گذاشته، سه شکست و دو تساوی به دست آورده و هنوز طعم پیروزی را نچشیده است. شاگردان علیرضا منصوریان امیدوارند روند ناکامی آنها بیش از این طول نکشد و بتوانند با شکست صنعت نفت، به نیمه بالایی جدول برسند.

برنامه دیدارهای هفته چهارم لیگ برتر به شرح زیر است:

جمعه - 29 شهریور 98

تراکتور تبریز - گل گهرسیرجان، ساعت 17:30، ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز

داور: امیر عرب براقی، کمک ها: مهدی عالیقدر و حسن انتظاری

کمک داوران اضافی: محمدحسین ترابیان و سعاد وفاپیشه، داور چهارم: میریعقوب حجتی

شهر خودروی مشهد - فولاد خوزستان، ساعت 19، ورزشگاه امام رضا (ع) مشهد

داور: کوپال ناظمی، کمک ها: محمدرضا ابوالفضلی و حسن یوسفی

کمک داوران اضافی: حسین زکمک و علی بای، داور چهارم: مهدی شفیعی

پارس جنوبی جم - سایپای تهران، ساعت 19:30، ورزشگاه تختی جم

داور: حمید حاج ملک، کمک ها: عسگر محمدی و فرهاد فرهادپور

کمک داوران اضافی: کمیل غلامی و حامد سیری، داور چهارم: حامد تازه پور

پیکان تهران - ماشین سازی تبریز، ساعت 19:30، ورزشگاه شهدای شهرقدس

داور: مهدی مرجانزاده، کمک ها: رضا سخندان و محمد راهی

کمک داوران اضافی: محمدرضا اکبریان و سیدعلی اصغر مومنی، داور چهارم: جعفر مهاجر

سپاهان اصفهان - نفت مسجدسلیمان، ساعت 19:30، ورزشگاه نقش جهان اصفهان

داور: سیدمهدی سیدعلی، کمک ها: علی اکبر نوری و محمدرسول ذورقی

کمک داوران اضافی: محمدباقر پورباقر و علی ابراهیمی، داور چهارم: علی احمدی

نساجی مازندران - شاهین شهرداری بوشهر، ساعت 19:30، ورزشگاه شهیدوطنی قائمشهر

داور: علی صفایی، کمک ها: حمید سبحانی و محمدعلی پورمتقی

کمک داوران اضافی: احمد محمدی و کیوان علی محمدی، داور چهارم: رحیم حاجیلو

صنعت نفت آبادان - ذوب آهن اصفهان، ساعت 19:45، ورزشگاه تختی آبادان

داور: رضا تارخ، کمک ها: فرهاد مروجی و محمد هاشمی نسب

کمک داوران اضافی: روح الله شریفی و ایمان کهیش، داور چهارم: امید افخمی

یکشنبه - 31 شهریور 98

استقلال تهران - پرسپولیس تهران، ساعت 16، ورزشگاه آزادی تهران

داور: موعود بنیادی فر، کمک ها: محمدرضا منصوری و حسن ظهیری

کمک داوران اضافی: سیدرضا مهدوی و سیدعلی میرغفاری، داور چهارم: سعید علی نژادیان

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 1 آبان 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: sms-jok.ir شناسه مطلب: 384

به "لیگ برتر فوتبال، رویارویی کاپیتان های سابق استقلال و پرسپولیس در هفته دربی، سپاهان به دنبال صدر، تراکتور در پی رسیدن به کورس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لیگ برتر فوتبال، رویارویی کاپیتان های سابق استقلال و پرسپولیس در هفته دربی، سپاهان به دنبال صدر، تراکتور در پی رسیدن به کورس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید