قهرمان دانشگاه آزاد تبریز در لیگ برتر دوچرخه سواری جاده

به گزارش پیامک خنده، پرونده مسابقات دوچرخه سواری لیگ برتر جاده آقایان و رده سنی بزرگسالان با قهرمانی دانشگاه آزاد تبریز بسته شد.

قهرمان دانشگاه آزاد تبریز در لیگ برتر دوچرخه سواری جاده

به گزارش خبرنگاران و به نقل از روابط عمومی فدراسیون دوچرخه سواری، سومین و آخرین مرحله لیگ برتر جاده آقایان در سال 1400 از صبح دیروز به میزبانی استان آذربایجان شرقی شروع شد و 39 رکابزن در قالب 13 تیم لیگ رجحان رقابت خود را در دو بخش استقامت جاده و تایم تریل انفرادی برگزار کردند. دانشگاه آزاد اسلامی (شهید عدالت اکبری)، فولاد مبارکه سپاهان اصفهان، مس کرمان، نیروی هوایی عقاب، هورسان رامسر، ایران زمین، هیئت دوچرخه سواری استان زنجان، آرویج شرق امیدنیا نکا، هیئت دوچرخه سواری استان مرکزی، هیئت دوچرخه سواری شهرستان نهاوند، هیئت دوچرخه سواری منطقه آزاد انزلی، گوهرگستر سیرجان، DFT مشکین شهر سیزده تیم حاضر در مرحله خاتمهی لیگ برتر بودند.

روز گذشته مسابقه استقامت جاده به مسافت 88کیلومتر برگزار گردید که در نهایت سعید صفرزاده رکابزن با سابقه تیم دانشگاه آزاد اسلامی با ثبت زمان 2:40:22ساعت زودتر از سایرین به خط خاتمه رسید. بهنام آرین از تیم هورسان رامسر نیز با ثبت زمان 2:43:42ساعت دوم شد و حسن سیف الهی فرد از تیم دانشگاه آزاد اسلامی با ثبت زمان 2:43:42ساعت نیز رتبه سوم را از آن خود کرد.

صفرزاده رکابزن دانشگاه آزاد با ثبت زمان 44 دقیقه و 26 ثانیه و 92 صدم ثانیه ، بهنام آرین از تیم هورسان رامسر با ثبت زمان 44 دقیقه و 50 ثانیه و 32 صدم ثانیه و خلیل خورشید رکابزن تیم دانشگاه آزاد با ثبت زمان 45 دقیقه و 49 ثانیه و 95 صدم ثانیه توانستند به ترتیب مقام های اول تا سوم را از آن خود نمایند.

با اتمام مرحله تایک تریل انفرادی و تعیین شدن تکلیف قهرمانان، تیم دانشگاه آزاد تبریز با امتیاز 975 امتیاز، سپاهان اصفهان با امتیاز 943 امتیاز و هورسان رامسر با 791 امتیاز در رده های اول تا سوم تیم های قهرمان قرار گرفتند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 22 آذر 1400 بروزرسانی: 22 آذر 1400 گردآورنده: sms-jok.ir شناسه مطلب: 1845

به "قهرمان دانشگاه آزاد تبریز در لیگ برتر دوچرخه سواری جاده" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قهرمان دانشگاه آزاد تبریز در لیگ برتر دوچرخه سواری جاده"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید