سهام آرامکو این هفته در بازارهای داخلی عربستان عرضه می گردد

به گزارش پیامک خنده، مدیرعامل آرامکو گفت: حمله به تاسیسات نفتی عربستان، تاثیری بر عرضه سهام آرامکو نخواهد داشت و عرضه اولیه 25اکتبر در بازار داخلی و 27 اکتبر در بازارهای جهانی انجام خواهد شد.

سهام آرامکو این هفته در بازارهای داخلی عربستان عرضه می گردد

مهر به نقل از رویترز نوشت: مدیرعامل آرامکو اظهار داشت که حمله به تاسیسات نفتی عربستان، هیچ تاثیری بر برنامه های عرضه اولیه سهام آرامکو نخواهد داشت.

امین ناصر، در کنفرانس نفت و پول لندن گفت: حمله ها هیچ تاثیری بر درآمد آرامکو نداشته است، چرا که این شرکت طبق برنامه، همچنان نفت مورد احتیاج مشتریان خود را تامین می نماید. این حمله ها هیچ تاثیری هم بر عرضه اولیه سهام آرامکو نخواهند داشت.

این در حالی است که فایننشال تایمز در گزارش روز آدینه 19 مهرماه خود اظهار داشت که آرامکو بیش از 2 میلیارد دلار از توقف فراوری خود به علت حملات اخیر، ضرر نموده است. طبق این گزارش، داده های ارائه شده به اوپک نشان می دهد، فراوری نفت عربستان در نتیجه این حملات 1.3 میلیون بشکه در روز افت نموده است.

قرار است بین 1 تا 2 درصد از سهام آرامکو در 25 اکتبر(سوم آبان ماه)، برای بازارهای داخلی عربستان و در 27 اکتبر (5 آبان ماه) برای بازارهای دنیا، برای معامله عرضه شوند.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 2 آذر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: sms-jok.ir شناسه مطلب: 465

به "سهام آرامکو این هفته در بازارهای داخلی عربستان عرضه می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سهام آرامکو این هفته در بازارهای داخلی عربستان عرضه می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید