در جاده های کشور چه خبر است؟

به گزارش پیامک خنده، مدیر مرکز مدیریت راه های سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای اعلام نمود: میزان ترددهای وسایل نقلیه مختلف در روز گذشته نسبت به روز قبل از آن (20 بهمن ماه) شش درصد یافته است که در این میان محورهای شمالی در صدر قرار داشته و طی 24 ساعت گذشته نیز شاهد ترافیک در این محورها بوده ایم.

در جاده های کشور چه خبر است؟

علی اکبر آشوری در گفت وگو با خبرنگاران اظهار کرد: در حال حاضر شرایط ترافیکی در محورهای هراز در محدوده های پلور و پیست آبعلی نیمه سنگین است و در محورهای تهران-فشم و بالعکس نیز در بعضی محدوده ها ترافیک سنگین گزارش شده است.

وی اضافه کرد: همچنین ترافیک سنگینی در محور چالوس در راستا رفت و برگشت ودر محدوده تونل کندوان وجود دارد و

البته پلیس راه در حال بازگرداندن بسیاری از مردم است. از سوی دیگر همین شرایط را تا ساعاتی پیش در آزادراه تهران- کرج داشتیم اما هم اکنون شرایط ترافیکی روانی در این محور وجود دارد.

مدیر مرکز مدیریت راه های سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای ادامه داد: در روز گذشته نیز در همین ساعات ترافیک سنگینی در محورهای کرج-چالوس محدوده پل زنگونه، آزادراه تهران کرج قزوین در محدوده شهرک دنیا نما تا پل کلاک، کرج- قزوین در محدوده پل فردیس تا مهر ویلا، آزادراه قزوین-کرج در محدوده گل شهر تا پل فردیس و محور تهران-شهریار در محدوده زرنان تا شهر قدس وجود داشت و گزارش شده بود.

آشوری با اشاره به اینکه تردد وسایل نقلیه سنگین در روز گذشته نسبت به 20 بهمن ماه 5.2 درصد کاهش داشت، گفت: دیروز شرایط ترددهای وسایل نقلیه سبک در همه محورهای مواصلاتی کشور حاکی از افزایش شش درصدی نسبت به روز قبل از آن (20 بهمن ماه) بود که در این میان، محورهای مواصلاتی تهران از جمله هراز 10 درصد، چالوس 21 درصد، قزوین-رشت 37 درصد و فیروز کوه 30 رشد را نسبت به دو روز گذشته تجربه کردند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 22 اسفند 1399 بروزرسانی: 22 اسفند 1399 گردآورنده: sms-jok.ir شناسه مطلب: 1451

به "در جاده های کشور چه خبر است؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "در جاده های کشور چه خبر است؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید