خبرنگاران عزیزی: چرا هیچ فردی در فوتبال برای دریافت میزبانی ها جوابگو نیست؟

به گزارش پیامک خنده، تهران- خبرنگاران- پیشکسوت فوتبال ایران، گفت: کاش مسوولین فوتبال خود را به ما نشان دهند. چرا هیچ فردی جوابگوی دریافت میزبانی ها نیست؟

خبرنگاران عزیزی: چرا هیچ فردی در فوتبال برای دریافت میزبانی ها جوابگو نیست؟

به گزارش خبرنگاران، خداداد عزیزی دوشنبه شب در گفت و گویی تلویزیونی در خصوص بحث تیم ملی و میزبانی ها گفت: از ادبیات خودم عذرخواهی می کنم اما یک سری از مسوولین باید جرات داشته باشند که عذرخواهی کنند. بدترین حالت که می توانست کار را برای ما سخت کند، دریافت میزبانی بود که دریافتد. ما باید چهار بازی در بحرین انجام دهیم که رقیب ما است.

وی افزود: یک روز می گویند کرسی داریم یا فدراسیون 5 ستاره است. کاش عمل کنند. کار آنها خیانت است چطور آن ها نمی توانند کاری کنند. می گویند کرسی داریم بله ما هم در خانه کرسی داریم. متاسفانه اینکه می گوییم بازیکنان ما غیرت دارند را همیشه به زبان می آوریم اما مسوولان فوتبال چه می کنند که روز به روز شرایط بدتر می شود. اگر نمی توانند بگویند. به خدا این چیز بدی نیست. مردم حق دارند جواب آن ها را بشنوند.

او ادامه داد: بازی با بحرین در زمین آنها سخت است. چرا بقیه تیم ها برای میزبانی تلاش می کنند، به این دلیل است که میزبان راحت تر نتیجه می گیرد. مدیران فدراسیون ما حق داند نفهمند چون فوتبالی نیستند و تفاوت میزبانی و میهمانی را نمی دانند.

عزیزی شرح داد: امیدوارم به خاطر مردم هم که شده کمک کنند. مسوولین فوتبال خود را به ما نشان دهند. چرا هیچ کس جواب گو نیست. کم کم همه چیز را از فوتبال ما می گیرند.

وی ادامه داد: ما در فوتبال آسیا ابر قدرت هستیم اما چرا نمی توانیم اعمال نفوذ کنیم؟ خودشان گفتند که فدراسیون باتلاق است اما خود شما آن را درست کردید. شما ادعا داشتید فدراسیون پنج ستاره است اما چرا ما چیزی از آن نمی بینیم. فدراسیون ما چه دارد که پنج ستاره است؟

وی در خاتمه گفت: دراگان اسکوچیچ شده سرمربی تیم ملی اما الان مانده که چه کند. بازی کردن در بحرین سخت است. همه امیدواریم بچه های تیم ملی با تکیه به تعصب و غیرت ایرانی حریفان را ببرند که البته آن ربطی به فدراسیون گذشته ندارد. چشم همه مردم به ساق پای بازیکنان است. مردم به خوبی مسوولان بی لیاقت را می شناسند. فوتبال ما نیازمند افراد فوتبالی است. اگر درد فوتبال را نمی فهمید، مشاوران فوتبالی را پیش خود بیاورید.

منبع: ایرنا
انتشار: 13 فروردین 1400 بروزرسانی: 13 فروردین 1400 گردآورنده: sms-jok.ir شناسه مطلب: 1493

به "خبرنگاران عزیزی: چرا هیچ فردی در فوتبال برای دریافت میزبانی ها جوابگو نیست؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران عزیزی: چرا هیچ فردی در فوتبال برای دریافت میزبانی ها جوابگو نیست؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید