تحویل 130مورد اشیاء گمشده توسط تاکسیرانان امانتدار شهر کرمانشاه

به گزارش پیامک خنده، رییس سازمان حمل ونقل مسافر شهر کرمانشاه،گفت: تاکسیرانان شرافتمند و امانتدار شهر کرمانشاه در سال گذشته تعداد 130مورد اشیاء به جا مانده در تاکسی را به این سازمان تحویل داده اند.

تحویل 130مورد اشیاء گمشده توسط تاکسیرانان امانتدار شهر کرمانشاه

به گزارش خبرنگاران کرمانشاه؛ سازمان مدیریت حمل ونقل مسافر کرمانشاه، شهبازی گفت: رانندگان ناوگان حمل ونقل عمومی درون شهری از افراد بسیار زحمتکش جامعه هستند که با وجود اینکه با شیوع ویروس کرونا شرایط معیشتی چندان مناسبی ندارند، برای کسب روزی حلال روزانه ساعات زیادی را به جابجایی مسافران می پردازند و به حق ثابت کرده اند که امانتداران خوبی برای جان ومال و ناموس شهروندان هستند.

وی رانندگان تاکسی و اتوبوس را از جمله افراد مورد اعتماد و با عزت نفس بالا و امانتدار دانست و گفت: علاوه بر کیف پول، اوراق بهادار و مدارک شناسایی و اشیاء بسیاری از شهروندان نظیر گوشی تلفن همراه،عینک ،دفترچه،لباس و... در خودروهای تاکسی سطح شهر جا مانده که با تحویل به سازمان به صاحبانشان باز گردانده شده است.

شهبازی تاکید کرد: تاکسی و اتوبوس علاوه بر اینکه یک وسیله امن برای جا به جایی می باشند، در حفظ مال و ناموس افراد هم مثمر ثمر هستند، این موضوع برای همه ثابت شده اما گاهی اوقات می بینیم که برخی مسافربرهای شخصی غیر مجاز این خصلت نیک را زیرسئوال می برند.

وی یادآور شد: در طول سال گذشته بیش از 130 مورد اشیاء به جا مانده در تاکسی را تحویل سازمان داده اند که این تعداد، علاوه بر رانندگانی است که به صورت شخصی اشیاء به جا مانده را تحویل صاحبانشان داده اند.

شهبازی اضافه نمود: شهروندانی که اشیای خود را در داخل تاکسی جا می گذارند، می توانند در ساعات اداری به سازمان مراجعه نمایند تا در صورت پیدا شدن توسط تاکسیرانان،در سریع ترین زمان ممکن به آنها بازگردانده شود.

رییس سازمان حمل ونقل مسافر کرمانشاه از شهروندان خواست تا برای اطمینان از امنیت خود و اموال همراهشان، از تاکسی و اتوبوس بعنوان وسیله مطمئن حمل و نقل درون شهری، به جهت امانتداری، استفاده نمایند.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 7 تیر 1400 بروزرسانی: 7 تیر 1400 گردآورنده: sms-jok.ir شناسه مطلب: 1638

به "تحویل 130مورد اشیاء گمشده توسط تاکسیرانان امانتدار شهر کرمانشاه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تحویل 130مورد اشیاء گمشده توسط تاکسیرانان امانتدار شهر کرمانشاه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید