بیوگرافی Rain؛ یک شخصیت انحرافی در بازی Mortal Kombat!

به گزارش پیامک خنده، Rain متعلق به یک قلمرو باستانی به نام ادنیا است و از جمله شخصیت های انحرافی در بازی Mortal Kombat محسوب می گردد.

بیوگرافی Rain؛ یک شخصیت انحرافی در بازی Mortal Kombat!

به گزارش خبرنگار ، Rain؛ یک شخصیت انحرافی در بازی Mortal Kombat محسوب می گردد، شخصیتی که در گیم پلی های بازی حضور داشت، اما در خود بازی خیر! اما با این حال شخصیت Rain توانست در این بازی خودنمایی کند. Rain متعلق به یک قلمرو باستانی به نام ادنیا است و به عنوان فرزند آرگوس (Argus) محافظ قلمرو ادنیا محسوب می شد. این موضوع که مادر شخصیتی مانند Rain چه کسی بوده مجهول است، اما با این حال این امر و شرمساری آرگوس بابت این خیانت، سبب شد تا رین از خانواده سلطنتی خودش دور بماند و به دنبال اون رین نام بی نام و نشان ماند. اما جالب است بدانید، با این حال وی نقش شاه کلید، در امور جنگی و نظامی ادنیا رو داشت و در واقع یک نیم خدا، فرزند یه خدای واقعی و یه انسان بود!

پس از حمله شائوکان به قلمرو ادنیا و تاراج آن تعداد بی شماری از افراد ادنیا کشته شدند و کمی بعد او مجبور شد تا به نیرو های کان بپوینده و به سرزمین خودش خیانت کند. در ماجرای یورش شائوکان به قلمرو زمین، رین حضور یافت و برای رسیدن امپراطور به اهداف خودش، کوشش کرد. او صمیمانه دوست داشت تا جنگجویان زمین رو نابود کند؛ اما در انتها کار بوسیله شاهزاده کیتانا (Kitana) از مرگ واقعی پدرش آگاه شد که او به دست شخص شائوکان کشته شده است و پس از آن Rain به کیتانا پیوست و تصمیم به جنگجویان زمین یاری کند و راهی یک ماموریت انتحاری شد تا با این کار انتقام پدرش را بگیرد.

این موضوع که او پیروز شده است یا خیر نا معلوم ماند، اما وفاداری وی به کیتانا جای شک داشت؛ چرا که در طی حمله نیرو های براندازی شائوکان به قلمرو زمین او به طور مرموزی ناپدید گشت؛ با این وجود هدف اون نابودی شائوکان بود. این غیبت Rain و نامعلوم بودن سرنوشت او تا واقعه آرماگدون به طول انجامید.

در واقعه آرماگدون، Rain به هویت واقعی خودش پی برد؛ چرا که کوان چی (Quan Chi) به او در خصوص پدر واقعیش اطلاع داده بود. پس از آن رین تصمیم گرفت تا خودش رو به عنوان شاهزاده ادنیا تثبیت کند. او می خواست تا با کشتن برادران ناتنی خود، تیون (Taven) و دیگان (Daegon) رو به قتل برساند تا بعد از اون بتونه با شکست دادن بلیز (Blaze) قدرت وی را تصاحب کند. او در نواحی قطبی با تیون روبرو شد، اما از وی شکست سختی خورد. او بعد ها در نبرد نهایی آرماگدون به نیرو های تاریکی پیوست؛ اما سرنوشتش نامعلوم ماند. در ابتدا قرار بود Rain در مورتال کمبت 3 حاضر باشد، اما حضور او به در نهایت به Ultimate Mortal Kombat 3 موکول شد.

Rain در ابتدا یک نکته انحرافی بود که توسط توسعه دهندگان به بازی اضافه شده بود؛ شخصیتی که در نمایش های گیم پلی بازی نشان داده می شد، اما در خود بازی وجود نداشت. بسیاری از طرفداران مورتال کمبت که وقت خود را بی فایده صرف یافتن آن نموده بودند در نهایت وجود چنین شخصیتی را یک شوخی پنداشتند. بنا بر یک مصاحبه معین شد که اد بون یکی از سازندگان اصلی بازی به طور عمدی و برای گول زدن بازیکنان این کار را انجام داده است. اد بون به واسطه علاقه اش به پرینس، خواننده آمریکایی و آهنگ معروف او به نام باران ارغوانی این شخصیت را ساخت.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 4 آذر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: sms-jok.ir شناسه مطلب: 469

به "بیوگرافی Rain؛ یک شخصیت انحرافی در بازی Mortal Kombat!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بیوگرافی Rain؛ یک شخصیت انحرافی در بازی Mortal Kombat!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید