ان بی سی نیوز: پلیس مینیاپولیس سابقه بیهوش کردن افراد را داشته است

به گزارش پیامک خنده، با توجه به گزارش های به دست آمده از پلیس شهر مینیاپولیس، افسران پلیس این شهر، از پنج سال گذشته 44 بار افراد مختلف را با فشار بر گردن آنها بیهوش کرده اند.

ان بی سی نیوز: پلیس مینیاپولیس سابقه بیهوش کردن افراد را داشته است

به گزارش گروه بین الملل خبر گزاری فارس، افسران پلیس شهر مینیاپولیس از سال 2015 تا به امروز، 44 بار افراد مختلف را با فشار بر گردن آنها، بیهوش کرده اند.

شبکه خبری ان بی سی نیوز با توجه به گزارش هایی که از پلیس شهر مینیاپولیس به دست آورده است نوشت، افسران پلیس این شهر در ایالت مینه سوتا، از سال 2015 تا به امروز، حداقل 237 بار بر گردن افراد مختلف فشار وارد آورده که در 16 درصد از این موارد، به بیهوشی این افراد منجر شده است.

بیش از ده ها تن از مقامات پلیس و متخصصان اجرای قانون به ان بی سی نیوز گفته اند که تاکتیک زانو زدن بر گردن افراد را نه این افسران پلیس یاد گرفته اند و نه از سوی نهادی تحریم شده است.

ان بی سی نیوز در ادامه نوشت، به کار بردن این تاکتیک که با نام چاوین مرسوم شده است از سوی اداره پلیس مینیاپولیس مجاز نیست.

آمار و اطلاعات پلیس مینیاپولیس نشان می دهند تاکتیک زانو زدن بر گردن افراد بعد از اینکه این افراد پا به فرار می گذاشته اند، اجرا شده است.

این آمار و اطلاعات همچنین نشان می دهد که سه پنجم از افرادی که این تاکتیک بر روی آنها پیاده شده و در نتیجه به بیهوشی این افراد منجر شده، سیاه پوست بوده اند و تنها 30 درصد سفید پوست بوده اند.

اداره پلیس مینیاپولیس در مورد این آمار و اطلاعات به دست آمده توسط شبکه ان بی سی نیوز هیچ اظهارنظری ارائه نکرد.

م

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 14 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: sms-jok.ir شناسه مطلب: 1009

به "ان بی سی نیوز: پلیس مینیاپولیس سابقه بیهوش کردن افراد را داشته است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ان بی سی نیوز: پلیس مینیاپولیس سابقه بیهوش کردن افراد را داشته است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید