انهدام باند گربه در تهران، اعتراف سارقان به 200 فقره سرقت

به گزارش پیامک خنده، سرپرست پلیس پیشگیری پایتخت از دستگیری اعضای باند سرقت خودرو و منازل پایتخت اطلاع داد و گفت: اعضای این باند به ماده مخدر شیشه و هروئین اعتیاد دارند.

انهدام باند گربه در تهران، اعتراف سارقان به 200 فقره سرقت

به گزارش گروه حوادث خبرنگاران و به نقل از خبرگزاری مهر، سرهنگ جلیل موقوفه ای در گفت وگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: در پایان هفته گذشته در پی تماسی شهروندی با 110 و اعلام سرقت از منزلش، تیمی از مأموران کلانتری 174 قیام دشت به محل مورد نظر در خیابان بهشتی اعزام شدند.

وی اضافه کرد: پس از ورود مأموران به ساختمان متوجه شدند که دزد به راحتی وارد منزل شده و درب ساختمان کاملاً سالم است و لوازمی از جمله تلویزیون، جاروبرقی، دریل شارژی و دیگر لوازم منزل به سرقت رفته است.

موقوفه ای ادامه داد: مأموران با آنالیز های بیشتر دریافتند که دزدان گاوصندوق داخل اتاق خواب را پیدا نموده اما نتوانستند آن را باز نمایند.

وی اضافه کرد: مالباخته به مأموران حاضر در محل اعلام کرد که در این رابطه به مستأجر طبقه پایینی خود شک دارد چرا که او هم به مواد مخدر اعتیاد دارد و هم مجرد است.

سرپرست پلیس پیشگیری پایتخت توضیح داد: مأموران بعد از اخذ دستور قضائی به واحد طبقه پایین وارد و همان لحظه مشاهده کردند که فرد مورد نظر به همراه دو نفر دیگر در حال استعمال موادمخدر هستند که در همین رابطه هر 3 نفر دستگیر و به کلانتری منتقل شدند.

وی اضافه کرد: بعد از بازپرسی های اجرا شده از متهمان یکی از آن فرد اعلام کرد که در سرقت شرکت نداشته و دو دوست دیگر او این سرقت را انجام داده اند و مأموران بازپرسی ها را از دو نفر دیگر انجام دادند و در نهایت معین شد دو نفر دیگر به همراه دو دوست دیگر خود یک باند را به عنوان گربه تشکیل داده اند.

سرهنگ موقوفه ای اظهار کرد: پس از انجام بازپرسی ها از متهمان، دو نفر دیگر از اعضای این باند هم که یک خانم و آقا بودند دستگیر شدند که اموال مسروقه در منزل متهمه کشف و تحویل کلانتری داده شد.

وی با بیان اینکه کار اصلی باند گربه سرقت لوازم خودرو است و در کنار آن از منازل و دیگر اماکن خصوصی سرقت می کردند، اضافه کرد: اعضای این باند به بیش از 200 فقره سرقت لوازم خودرو اعتراف کردند که هر 4 نفر عضو این باند به ماده مخدر هروئین و شیشه اعتیاد دارند که دارای سابقه کیفری هم هستند.

به گفته سرپرست پلیس پیشگیری پایتخت، متهمان به همراه پرونده خود جهت رسیدگی تکمیلی به پرونده تحویل مرجع قضائی شدند.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 19 آذر 1399 بروزرسانی: 19 آذر 1399 گردآورنده: sms-jok.ir شناسه مطلب: 1270

به "انهدام باند گربه در تهران، اعتراف سارقان به 200 فقره سرقت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انهدام باند گربه در تهران، اعتراف سارقان به 200 فقره سرقت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید