آپارتمان های نقلی در پایتخت چند

به گزارش پیامک خنده، خبرنگاران: بعضی از سازنده های آپارتمان های نقلی تک فروشی را شروع نموده اند و در هر آپارتمان یک یا دو واحد را برای فروش به بازار عرضه نموده اند.

آپارتمان های نقلی در پایتخت چند

جهت دریافت خدمات انواع الاچیق برای باغ با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات طراحی و اجرای آلاچیق های مختلف را به ما بسپارید.

به گزارش پیامک خنده، کانون عرضه آپارتمان های نقلی در تهران شامل منطقه هفت و مناطق 9 تا 15 است که معمولا متقاضیان خرید این گروه متراژی در جریان جست و جوی این مناطق مورد دلخواه خود را ساده تر پیدا می نمایند. آنالیز فایل های موجود در این مناطق نشان می دهد میزان عرضه نوساز فعلا بسیار محدود است و محدود به سازنده هایی است که قصد کلید زدن ساخت و ساز تازه ای دارند.

قیمت پیشنهادی فروش واحدهای نوساز در گروه املاک تا 50 مترمربع نشان دهنده انتظار افزایش قیمت در میان سازنده هاست. این در حالی است که تقاضای خرید موثر در این گروه متراژی عموما به دلیل محدودیت بودجه به سراغ آپارتمان های چند سال ساخت می رود. بنابراین واسطه های ملکی معتقدند متقاضیان مصرفی مسکن بعید است که رغبتی به قیمت های افزایش یافته آپارتمان های نوساز نشان دهند و جست و جوی خود را معطوف به املاک قیمت مناسب می نمایند.

در حالی که رکود بازار معاملات مسکن انتظار کاهش قیمت را در میان متقاضیان خرید تقویت نموده است، افزایش قیمت های پیشنهادی فروش اگر در بازار معاملات به رسمیت شناخته گردد و خرید و فروشی در این قیمت ها صورت گیرد، بازار را به ورطه رکود تورمی می برد. در جدول زیر تازه ترین قیمت های پیشنهادی فروش آپارتمان های تا 50 مترمربع در گروه های مختلف سن بنا و محله های مختلف شهر گردآوری شده است.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 10 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: sms-jok.ir شناسه مطلب: 884

به "آپارتمان های نقلی در پایتخت چند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آپارتمان های نقلی در پایتخت چند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید