آقای راد! حال سینما، لاکچری ها و نقش فروش ها خوب است؟

به گزارش پیامک خنده، سعید راد بازیگر سینما اظهار نظر تندی علیه سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس داشته و این در حالی است که سرخپوشان هم اکنون در صدر جدول حضور دارند!

آقای راد! حال سینما، لاکچری ها و نقش فروش ها خوب است؟

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، در فاصله کمتر از دو ساعت، سعید راد بازیگر سینما دو مصاحبه علیه کالدرون سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس انجام داد. او که روز گذشته برای تماشای ملاقات پرسپولیس و نساجی به استادیوم آزادی رفته بود، یک بار پیش از بازی و یک بار هم پس از فزونی یک بر صفر سرخپوشان با ادبیاتی تند هرآنچه دلش خواست نثار سرمربی آرژانتینی پرسپولیس کرد. او کالدرون را دیکتاتور خواند و گفت که زور می گوید، بی تربیت است، شلوغ کاری می نماید و مربی خوبی هم نیست!

این بازیگر سینما که نمی دانیم دوره مربیگری را در کدام کشور گذرانده به همین راحتی علیه فردی صحبت کرد که تیمش اکنون صدرنشین لیگ برتر است و حتی اگر سپاهان امروز بازی عقب افتاده اش را ببرد باز هم تیم کالدرون در رده دوم جدول قرار خواهد گرفت، با این حال ظاهراً از نظر اهالی سینما جایی بالاتر از صدر جدول وجود دارد که سعید راد این گونه برآشفته شده است.

قصد این نوشته دفاع از کالدرون یا پرسپولیس نیست چرا که رفتارهای او و بازی های پرسپولیس جای نقد جدی دارد، مقصود؛ دخالت ها و اظهارنظرهای بی ارتباطی است که از سوی افراد مختلف صورت می گیرد. ما ایرانی ها عادت نموده ایم در کاری که در آن تخصص لازم را نداریم صحبت کنیم و در این راه اظهار نظرهای فنی هم انجام می دهیم! آیا بهتر نیست سعید راد به عنوان یک پیشکسوت بازیگری رویه بهتری در پیش بگیرد و از ادبیات بهتری استفاده کند تا آنهایی که راد را به چشم الگو می بینند، چیزی از او یاد بگیرند؟

کالدرون، خوب یا بد، امروز پرسپولیس را صدرنشین نموده و همین موضوع انتقادهای راد را زیر سؤال می برد. ماجرا وقتی جالب تر می گردد که بدانیم نوه سعید راد، یعنی آدام همتی در پرسپولیس حضور دارد و از سوی کالدرون به بازی گرفته نمی گردد. حتی اگر سعید راد به خاطر بازی نکردن نوه اش این گونه حرف نزده باشد و هدفش از انتقادها چیز دیگری باشد، این گونه تداعی می گردد که او به این دلیل لب به انتقاد گگردده است.

آقای راد! ممنون می شویم از اتفاقات و زورگویی هایی که در سینما وجود دارد هم حرف بزنید. ممنون می شویم از نقش های خریدنی در سینمای ایران صحبت کنید و بگویید نقش فروشی چه بر سر سینمای ایران آورده است. ممنون می شویم از کارگردان ها و بازیگرانی که این کاره نیستند هم صحبت کنید. از اتفاقات بد سینما هم حرف بزنید و بگویید؛ آیا در سینما جایی بالاتر از رتبه اول وجود دارد؟ از سریال لاکچری دل برایمان بگویید که سبک زندگی در این فیلم فرسنگ ها با مردمی که دیروز کنارتان در استادیوم آزادی حضور داشتند، فاصله دارد. لابد برای لاکچری ها جایی بالاتر از رده اول وجود دارد که ما مردم عادی آن را درک نمی کنیم. راستی آقای راد! حال سینما و بازیگرانش خوب است؟

+

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 27 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: sms-jok.ir شناسه مطلب: 665

به "آقای راد! حال سینما، لاکچری ها و نقش فروش ها خوب است؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آقای راد! حال سینما، لاکچری ها و نقش فروش ها خوب است؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید