آغاز تیم سازی آنلاین چهارمین کمپ استارتاپی هوش مصنوعی دیجی نکست با همکاری شتاب دهنده بانا

به گزارش پیامک خنده، چهارمین کمپ استارتاپی هوش مصنوعی دیجی نکست از 20 دی آغاز به فعالیت کرد و فرایند تیم سازی آنلاین این دوره با همکاری شتاب دهنده بانا آغاز شد.

آغاز تیم سازی آنلاین چهارمین کمپ استارتاپی هوش مصنوعی دیجی نکست با همکاری شتاب دهنده بانا

به گزارش روابط عمومی دیجی نکست، دوره چهارم استارتاپ سازی در این کمپ هوش مصنوعی با شتاب دهنده بانا انجام می شود. در سومین کمپ استارتاپی هوش مصنوعی، بیشتر مراحل و جلسات به صورت آنلاین برگزار شد که نقطه شروع همکاری دیجی نکست با شتاب دهنده بانا بود.

یکی از مهم ترین چالش های دیجی نکست در کمپ های تابستانی 1399 عدم حضور فیزیکی افراد پذیرفته شده بود و این موضوع، فرایند تیم سازی شرکت کنندگان را با مشکل روبرو می کرد؛ برای رفع این مانع با همکاری شتاب دهنده بانا، فرایند تیم سازی آنلاین به صورت اختصاصی برای شرکت کنندگان کمپ تابستان طراحی و اجرا شد.

تیم بانا با روش های نوین تحلیل تیپ های شخصیتی و روانشناسی، افراد مختلف را تیم می کند و بخش زیادی از این فرایند به صورت آنلاین و با برنامه ریزی دقیق انجام می شود. تیم سازی به این روش، احتمال موفقیت و کاهش تعارض های گروهی را به حداقل می رساند و این اقدام با استقبال شرکت کنندگان و تأثیر ملموس در خروجی های کمپ استارتاپی همراه است. فرایند تیم سازی در این کمپ هم به صورت مجازی اجرا خواهد شد و این تجربه جدید برای شرکت کنندگان، یک راه خلاقانه برای شروع راستا کارآفرینی خواهد بود.

پس از دو هفته فرایند تیم سازی به خاتمه می رسد و تیم ها شروع به ایده پردازی برای استارتاپ خود می کنند. پس از یک ماه از شروع دوره، در روز Pitch day تیم ها ایده های خود را به مدیران مجموعه خبرنگاران و همکاران فنی ایشان ارائه کرده و در صورتی که تأیید اولیه را دریافت کنند وارد فرایند بعدی شتاب دهی برای ایجاد MVP خواهند شد. در خاتمه روز ارائه به سرمایه گذاران نقطه شروعی برای ایجاد یک شرکت مستقل و جذب سرمایه برای تیم های منتخب خواهد بود.

دیجی نکست امیدوار است که پیشبرد آنلاین کمپ های استارتاپی در آینده هم ادامه داشته باشد؛ چرا که با آنلاین شدن کمپ های استارتاپی و جلسات منتورشیپ، افرادی که خواهان شرکت در کمپ هستند اما ساکن تهران نیستند می توانند در کمپ های استارتاپی هوش مصنوعی شرکت کنند و کسب وکار خود را ایجاد کنند؛ از طرفی دیجی نکست هم می تواند بدون محدودیت از قابلیت های استعدادهای سراسر ایران بهره مند شود.

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 18 اسفند 1399 بروزرسانی: 18 اسفند 1399 گردآورنده: sms-jok.ir شناسه مطلب: 1442

به "آغاز تیم سازی آنلاین چهارمین کمپ استارتاپی هوش مصنوعی دیجی نکست با همکاری شتاب دهنده بانا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آغاز تیم سازی آنلاین چهارمین کمپ استارتاپی هوش مصنوعی دیجی نکست با همکاری شتاب دهنده بانا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید