کاهش 57 درصدی ترددها ، 30 هزار خودرو هنوز به شهرهای مبدأ بازنگشته اند

به گزارش پیامک خنده، رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور گفت: طبق برآورد ما از 10 تا 30 هزار وسیله نقلیه هنوز به استان های خود بازنگشته اند که توصیه مؤکد داریم این افراد موضوع را جدی گرفته و به موطن خود بازگردند.

کاهش 57 درصدی ترددها ، 30 هزار خودرو هنوز به شهرهای مبدأ بازنگشته اند

به گزارش خبرنگاران به نقل از تسنیم، سرهنگ نادر رحمانی در گفت وگوی تلویزیونی با بیان اینکه امروز (13 فروردین) مقررات سخت گیرانه تری نسبت به تردد وسایل نقلیه و اتراق افراد در پارک ها و بوستان ها اعمال می گردد، اظهار کرد: برخورد با خودروهایی که دستورالعمل های مربوطه را رعایت نمی نمایند در دستور کار پلیس است و افراد مذکور بر اساس قانون 500 هزار تومان جریمه خواهند شد و خودروی آنها به مدت یک ماه در توقیف می ماند.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور اضافه کرد: البته از صبح امروز شاهد کاهش چشمگیر تردد در جاده های کشور بوده ایم و حدود 30 درصد در 24 ساعت گذشته تردد در جاده ها کاهش داشته است.

وی با بیان اینکه در داخل شهرها نیز کاهش تردد محسوسی وجود داشته، گفت: آنالیز های به عمل آمده از سامانه های تردد شمار در سطح جاده ای نشان می دهد که از 25 اسفند 98 تا شب گذشته (12 فروردین) ترددهای جاده ای نسبت به مدت مشابه سال گذشته، 57 درصد کاهش داشته است.

این مقام پلیس راهور گفت: آنالیز فرایند خروجی وسایل نقلیه از کلان شهرها نشان می دهد که هنوز هم بعضی از وسایل نقلیه خارج شده از کلان شهرها، به شهرهای خود بازنگشته اند.

رحمانی بیان نمود: طبق برآورد ما از 10 تا 30 هزار وسیله نقلیه هنوز به استان های خود بازنگشته اند که توصیه مؤکد داریم که این افراد موضوع را جدی گرفته و به موطن خود بازگردند.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور یادآور شد: پلیس راهور از خروج وسایل نقلیه از شهرها به جد جلوگیری می نماید، وسایل نقلیه که قصد بازگشت به شهرهای خود دارند، نمی توانند از داخل شهرهای در بین جهت عبور نمایند و فقط مجاز به حرکت در کمربندی ها هستند.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 1 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: sms-jok.ir شناسه مطلب: 865

به "کاهش 57 درصدی ترددها ، 30 هزار خودرو هنوز به شهرهای مبدأ بازنگشته اند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کاهش 57 درصدی ترددها ، 30 هزار خودرو هنوز به شهرهای مبدأ بازنگشته اند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید