چهارمین دوره جشنواره بازی سازان مستقل ایران با حمایت ایرانسل برگزار گردید

به گزارش پیامک خنده، با حمایت ایرانسل، چهارمین دوره جشنواره بازی سازان مستقل ایران برگزار گردید و برگزیدگان هر بخش معرفی شدند.

چهارمین دوره جشنواره بازی سازان مستقل ایران با حمایت ایرانسل برگزار گردید

به گزارش روابط عمومی ایرانسل، اختتامیه چهارمین دوره جشنواره بازی سازان مستقل ایران در راستای حمایت های ایرانسل از بازی سازان ایرانی و با هدف گسترش فعالیت فعالان نوپای این حوزه، در سالن همایش های بین المللی رایزن برگزار گردید. این جشنواره پس از برگزاری چند دوره پیش رویداد در آموزشگاه گیم ایرانسل، برگزیدگان خود را شناخت.

آموزشگاه گیم ایرانسل با هدف گسترش روابط ایرانسل با توسعه دهندگان صنعت بازی و حمایت از بازی سازان تشکیل شده است تا با ارائه زیرساخت ها و آموزش های لازم امکان رشد کیفی، کمی و تجاری سازی محصولات را فراهم کند. از همین رو، در جریان برگزاری پیش رویدادها، فرصت هایی برای آشنایی بازی سازان حاضر با سرمایه گذاران نیز ایجاد شد.

در این مراسم، بازی آن سوی باران به عنوان بهترین بازی سال و بهترین بازی از دیدگاه گیم دیزاین، بازی گیج به عنوان بهترین بازی از دیدگاه ایده و خلاقیت، بازی ارباب جنگ به عنوان بهترین بازی از دیدگاه فنی و بهترین بازی از دیدگاه موسیقی و صدا، بازی شاه سارق به عنوان بهترین بازی از دیدگاه هنری، علیرضا خزاعی برای بهترین نقد بازی و مرتضی سوزبان به عنوان بهترین طراحی کاراکتر با فراوری کاراکترAction Characters، انتخاب شدند.

همچنین عنوان بهترین بازی نامه این دوره جشنواره بازی سازان مستقل ایران به تقلب در بازی های رایانه ای ممنوع رسید. در این مراسم چهارمقاله به عنوان بهترین مقالات ارائه شده نیز مورد تقدیر قرار گرفتند.

علاوه بر این، در این مراسم هشت تیم از شرکت کنندگان جشنواره در برابر سرمایه گذاران به معرفی محصول و احتیاج به سرمایه گذاری و آینده آن پرداختند و دو تیم انعکاس تاریک و Airplane Story از نظر هیأت داوران به عنوان بهترین ارائه ها انتخاب شدند. ایرانسل به برگزیدگان این بخش یک پکیج حمایتی تجاری سازی شده نیز اهدا کرد.

چهارمین دوره جشنواره بازی سازان مستقل ایران با حمایت ویژه ایرانسل، به عنوان بزرگترین اپراتور دیتای ایران، توسط انجمن بازی سازان مستقل ایران برگزار گردید.

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 19 مهر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: sms-jok.ir شناسه مطلب: 333

به "چهارمین دوره جشنواره بازی سازان مستقل ایران با حمایت ایرانسل برگزار گردید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چهارمین دوره جشنواره بازی سازان مستقل ایران با حمایت ایرانسل برگزار گردید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید