هدیه رایگان شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران صحت ندارد

به گزارش پیامک خنده، روابط عمومی شرکت پخش فرآورده های نفتی به مردم هشدار داد از باز کردن لینکی با نام هدیه رایگان شرکت ملی پخش فراورده های نفتی ایران پرهیز کنند.

هدیه رایگان شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران صحت ندارد

به گزارش ، به نقل از شانا، به تازگی در شبکه های اجتماعی پیوندی با نام هدیه رایگان شرکت ملی پخش فراورده های نفتی ایران! در حال انتشار است، که حاوی مطالب و ادعایی کاملا کذب درباره فعالیت ها و اقدام های این شرکت با تیتری نامعتبر است.

شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران ضمن تکذیب نام و محتوای مطلب مورد نظر، اعلام می کند این شرکت هیچگونه خبر، اطلاعیه یا پرسشنامه ای در این باره در هیچکدام از رسانه های فعال خود اعم از پایگاه اطلاع رسانی رسمی این شرکت و شبکه های اجتماعی خود در ستاد و منطقه ها 37گانه صادر نکرده و این مطلب از نظر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران بی اعتبار و کذب است.

شایان ذکر است که بر اساس پیگیری کارشناسان فنی این شرکت، پیوند اینترنتی مورد نظر با وجود تقلبی بودن، به احتمال زیاد شامل بدافزار اینترنتی است و باز کردن و مشاهده آن، احتمال بروز آسیب های جدی به گوشی های همراه و سیستم های رایانه ای را در پی خواهد داشت؛ بنابراین از هموطنان محترم درخواست می شود ضمن پرهیز از مشاهده و مراجعه به اینگونه تبلیغات و مطالب تقلبی، اخبار معتبر درباره شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران را تنها از پایگاه اطلاع رسانی رسمی این شرکت به آدرس WWW.NIOPDC.IR و شبکه های اجتماعی آن به آدرس NIOPDC-CO دنبال کنند.

درضمن یادآور می شود که این شرکت بر اساس حقوق قانونی خود، از طریق مراجع ذیصلاح عاملان انتشار پیوند اینترنتی مورد نظر را پیگیری و شناسایی می کند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 8 شهریور 1400 بروزرسانی: 8 شهریور 1400 گردآورنده: sms-jok.ir شناسه مطلب: 1737

به "هدیه رایگان شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران صحت ندارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هدیه رایگان شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران صحت ندارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید