نیمکت نساجی شلوغ کاری کرد، انتظار از مسئولان باشگاه پرسپولیس

به گزارش پیامک خنده، به گزارش خبرنگاران، حمید مطهری پس از پیروزی دو بر صفر پرسپولیس مقابل نساجی مازندران در هفته بیستم لیگ برتر فوتبال گفت: تمام بازی ها در دور برگشت لیگ برتر خیلی سخت است. همه تیم ها قابل احترام هستند. امروز هم بازی سختی داشتیم و این برد را به هواداران، بازیکنان و مجموعه پرسپولیس تبریک می گویم.

نیمکت نساجی شلوغ کاری کرد، انتظار از مسئولان باشگاه پرسپولیس

مربی تیم فوتبال پرسپولیس اضافه کرد: خوشبختانه خیلی زود به گل رسیدیم. در نیمه اول بازی مالکانه انجام دادیم. فشار زیادی مخصوصاً به دفاع راست نساجی آوردیم که منجر به تعویض زودهنگام این تیم هم شد.

او ادامه داد: مهدی ترابی را با پاس هایی که طول بیشتری داشت به موقعیت های گلزنی زیادی رسیدیم. سپس آنها سعی کردند بازی مستقیم انجام دهند. چیزی که ما آنها را وادار کردیم تا انجام دهند. در فضاها برای مهاجمان نساجی خواستند موقعیت سازی کنند اما اجازه ندادیم.

مطهری یادآور شد: در گل دوم هم سه بازیکن تعویضی خیلی خوب عمل کردند و یک بازی تیمی خیلی خوبی انجام دادیم و بازی ترکیبی قابل قبولی داشتیم. تعویض های خیلی خوبی انجام دادیم. دیدید که کامیابی نیا، عالیشاه و آل کثیر چقدر خوب بودند. از سید جلال تا مهاجمان همه خوب کار کردند.

مربی سرخ ها از توقع خود از مدیران باشگاه صحبت کرد و گفت: می دانم مدیران باشگاه زحمت می کشند اما واقعاً تا به امروز کمترین دریافتی را داشتیم. امیدوارم مدیران ما را همراهی کنند. بازیکنان با دل و جان کار می کنند و امیدوارم راستا را برای ما مهیا کنند.

او درباره اعتراضات به داور بازی شرح داد: به خود نساجی مربوط می شود که می خواهند شکایت کنند اما خیلی مشخص است شروع کاری از جانب کدام نیمکت بود. از داوران می خواهم با شجاعت رفتار کنند و اجازه ندهند اینگونه امتیاز بگیرند. من در این باره صحبتی ندارم اما کسانی که در ورزشگاه بودند می توانند شهادت دهند چه کسی شلوغ کاری می کرد.

مطهری درباره نقدها از گل نزدن های این تیم گفت: هرکاری کنیم باز هم از ما انتقاد می شود. البته نقدها را می پذیریم اما امیدوارم روی یک نفر زوم نکنند.

او درباره رقابت با سپاهان اصفهان یادآور شد: آنها تیم قابل احترامی هستند اما تمرکز ما روی تیم خودمان است. بازی به بازی پیش می رویم و شرایط تیم را در نظر می گیریم. همه تیم ها قابل احترام هستند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 5 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 5 اردیبهشت 1400 گردآورنده: sms-jok.ir شناسه مطلب: 1538

به "نیمکت نساجی شلوغ کاری کرد، انتظار از مسئولان باشگاه پرسپولیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نیمکت نساجی شلوغ کاری کرد، انتظار از مسئولان باشگاه پرسپولیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید