غافلگیر کردن عجیب داماد در روز عروسی توسط عروس!

به گزارش پیامک خنده، داماد که در انتظار پیوستن عروس برای تهیه عکس یادگاری بود به طرزی عجیبی توسط عروس غافلگیر شد.

غافلگیر کردن عجیب داماد در روز عروسی توسط عروس!

به گزارش خبرنگار ، بدون شک روز عروسی یکی از روزهای فراموش نشدنی برای زوج ها به شمار می رود. یک عروس با ذوق برای آنکه این روز هرگز از یاد همسرش نرود، دست به ابتکاری جالب و عجیب زد. در حالی که داماد منتظر بود تا عروس برای تهیه عکس های یادگاری به او بپیوندد او با پوشیدن لباس هایی که اصلا شبیه به لباس عروس نبود، داماد را دچار شوک و حیرت کرد.

در این اتفاق جالب عروس با پوشیدن لباس هایی که به شکل دایناسور بود، در حالی که یک دسته گل در دست داشت در مقابل داماد ظاهر شد. در تصاویری که منتشر شده است، داماد در حالی که منتظر است عروس به او ملحق گردد دیده می گردد. پس از این انتظار عروس که خود را به شکل دایناسور درآورده است، در پشت سر داماد قرار می گیرد. داماد با برگشتن و نگاه کردن به عقب در حالی که انتظار دارد کسی که پشت سرش ایستاده عروس باشد، ناگهان با یک موجود ما قبل تاریخ رو به رو می گردد. در یکی از تصاویر داماد با چهره ای خندان در حالی که با این اقدام عروس کاملا مات و مبهوت شده است، دیده می گردد.

این تصاویر در شبکه اجتماعی Reddit به اشتراک گذاشته شد و واکنش کاربران را به همراه داشت. یکی از کاربران در کامنتی کنایه آمیز نوشت:

هیجان و خوشحالی در چهره داماد کاملا پیدا است.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 3 آبان 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: sms-jok.ir شناسه مطلب: 391

به "غافلگیر کردن عجیب داماد در روز عروسی توسط عروس!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "غافلگیر کردن عجیب داماد در روز عروسی توسط عروس!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید