جشنواره تئاترخیابانی مریوان همچنان چشم انتظار ردیف اعتبار ملی است

به گزارش پیامک خنده، استارت سیزدهمین دوره جشنواره بین المللی تئاتر خیابانی مریوان امروز شنبه در پارک شانو این شهر زده شد و باز هم مانند دوره های گذشته موضوع اختصاص ردیف اعتباری برای استمرار این جشنواره مطرح شد.

جشنواره تئاترخیابانی مریوان همچنان چشم انتظار ردیف اعتبار ملی است

جشنواره تئاتر خیابانی مریوان از دوره هفتم آن تاکنون در سطح بین المللی و با حضور چندین گروه خارجی برگزار گردیده است و سال ها است مسئولان استانی وشهرستانی و فعالان حوزه تئاتر خیابانی و حتی نمایندگان مردم استان در مجلس شورای اسلامی خواهان معین ردیف بودجه ملی برای این جشنواره شدند و مسئولان کشوری هم وعده تحقق آن را داده اند و هر سال این وعده تیتر اخبار اکثر رسانه های داخلی و خارجی گردیده است.

متاسفانه علی رغم وعده های داده گردیده هنوز هم این مهم تحقق نیافته است و هر سال موضوع سخنرانی مسئولان در افتتاحیه و اختتامیه این جشنواره می گردد و سال جاری هم در افتتاحیه سیزدهمین دوره جشنواره فرماندار شهرستان مریوان این مسئله را مطرح نمود.

مشاور امور فرهنگی رییس سازمان برنامه و بودجه کشور امروز شنبه در حاشیه سیزدهمین دوره جشنواره بین المللی تئاتر خیابانی مریوان در گفت و گو با پیامک خنده گفت: با همکاری وزارت ارشاد و سازمان برنامه و بودجه کشور می توان این ردیف اعتبار ملی را به این جشنواره اختصاص داد.

سید حجت مهدوی سعیدی مطرح کرد: طی دو روزی که در مریوان هستم مقدمات کار را فراهم خواهم کرد تا این برنامه که منجر به شادی و نشاط مردم ما خواهد شد دارای بودجه متناسب با خود باشد.

وی بیان نمود: بی شک یکی از برنامه های ما اختصاص این ردیف اعتباری خواهد بود و تمام کوشش خود را در این راستا بکار خواهیم گرفت.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 27 آبان 1397 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: sms-jok.ir شناسه مطلب: 28

به "جشنواره تئاترخیابانی مریوان همچنان چشم انتظار ردیف اعتبار ملی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جشنواره تئاترخیابانی مریوان همچنان چشم انتظار ردیف اعتبار ملی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید