بالوتلی: دخترم لیدر ناپولی می گردد! ، زلاتان به من گفت تو آن قدر ها هم خوب نیستی

به گزارش پیامک خنده، بالوتلی درباره علاقه اش به ناپولی و اولین مالکاتش با زلاتان به صحبت پرداخت.

بالوتلی: دخترم لیدر ناپولی می گردد! ، زلاتان به من گفت تو آن قدر ها هم خوب نیستی

از پروفایل اینستاگرام بهروز ازند دیدن نمایید.

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، ماریو بالوتلی در جریان یک لایو اینستاگرامی با فابیو کاوانارو گفته: دوست دارم برای ناپولی بازی کنم و در این تیم شادمان خواهم بود. جدی می گویم. دخترم را به یک لیدر پر و پاقرص این تیم تبدیل می کنم، زیرا او عاشق ناپولی است. هرروز برای او شعار های تیم برشا را می خوانم، اما او عاشق ناپولی است. زمانی که او را به ورزشگاه خانگی ناپولی بردم از شادمانی هیپنوتیزم شده بود. بازی در ورزشگاه خانگی ناپولی حس خوبی دارد اگرچه به نظرم من زیباترین ورزشگاه، سن سیرو است.

این بازیکن 29 ساله در ادامه گفت: زمانی که سن کمی داشتم و در اینتر با زلاتان هم بازی بودم به او نگاه می کردم، اما او به من می گفت هرگز نمی توانم به تیم اصلی برسم، زیرا آن قدر خوب نیستم که برای آن ها بازی کنم، اما بعد پیش مدیر برنامه های مشترکمان، مینو رایولا رفت و به او گفت تا از من مراقبت کند، زیرا بهتر از او هستم.

بالوتلی در ادامه گفت: با روبرتو ماچینی رابطه خاصی داریم و اگر هنوز هم به دعوت من به تیم ملی فکر نکنم شادمان هستم، زیرا می دانم اگر دعوت شوم قطعا روی نیمکت نخواهم نشست. او حق دارد کسانی را دعوت کند که شایسته حضور در تیم ملی هستند. روزی که شایسته باشم، من هم بازی می کنم.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 18 خرداد 1399 بروزرسانی: 21 دی 1400 گردآورنده: sms-jok.ir شناسه مطلب: 900

به "بالوتلی: دخترم لیدر ناپولی می گردد! ، زلاتان به من گفت تو آن قدر ها هم خوب نیستی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بالوتلی: دخترم لیدر ناپولی می گردد! ، زلاتان به من گفت تو آن قدر ها هم خوب نیستی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید