افشاریان: الان زمان خوبی برای توقیف ساختمان فدراسیون فوتبال نبود، جامعه فوتبال تاوان بزرگی می دهد

به گزارش پیامک خنده، عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال اعتقاد دارد، در آستانه دیدارهای حساس تیم ملی فوتبال کشورمان نباید توقیف ساختمان فدراسیون فوتبال صورت می گرفت.

افشاریان: الان زمان خوبی برای توقیف ساختمان فدراسیون فوتبال نبود، جامعه فوتبال تاوان بزرگی می دهد

جهت دریافت خدمات پتینه با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات رنگ آمیزی با تکنیک های مدرن پتینه کاری را به ما بسپارید.

به گزارش خبرنگاران، خداداد افشاریان در گفت وگو با سایت رسمی فدراسیون فوتبال درباره واگذاری ساختمان فدراسیون فوتبال و باشگاه پرسپولیس به شستا گفت: این اتفاق شوک عظیمی را برای اهالی فدراسیون فوتبال به وجود آورد، چرا که در آستانه بازی های مهم تیم ملی فوتبال کشورمان هستیم. متأسفانه فضای خیلی سنگینی برای همه ایجاد شد. بی شک با این اتفاق خستگی به تن همه ما باقی ماند و ابتکار عمل و آرامش را در این مقطع از فدراسیون فوتبال گرفت، آنهم زمانی که فدراسیون فوتبال حساس ترین بازی ها را در پیش دارد و تمام هم و غم خود را برای این رقابت ها گذاشته است.

وی با اشاره به پرونده ویلموتس و اتفاقاتی که پس از آن برای فدراسیون فوتبال رخ داد، توضیح داد: متأسفانه شاهد مشکلاتی عظیمی در این مقطع شدیم و به نظرم در حال حاضر زمان خوبی برای توقیف ساختمان فدراسیون فوتبال نبود. این اتفاقی که از فدراسیون فوتبال گذشته به ما ارث رسیده است و هیچ ارتباطی به فدراسیون جدید ندارد، میراث بدی از پرونده ویلموتس است. مطمئناً تاوان سختی را هم جامعه عظیم فوتبال به خاطر این موضوع خواهد داد.

عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال در ادامه اضافه کرد: واقعاً افسوس می خوریم و اینطور به نظر می رسد که فدراسیون فوتبال برای یک کشور دیگر است. در آستانه بازی های مهم تیم ملی هستیم و به نظرم این یک خودزنی به تمام معناست. فدراسیون فوتبال تمام کوشش خود در این راه گذاشته است که تیم ملی فوتبال کشورمان به جام جهانی صعود کند. همه می دانیم که فوتبال یک بازی ساده و شیرین است، ولی همه به این نکته واقفیم که صعود به جام جهانی آرزوی تک تک مردم سرزمین مان هست. پس نه شستا و نه هیچ اداره دیگری نمی تواند این حلاوت و شیرینی را از ملت ایران بگیرد.

افشاریان در خاتمه گفت: اگر می خواهیم آرامش و صلابت به فوتبال برگردد، باید همه اهالی صاحب نظر، صاحب قلم و حتی به نظرم دولتمردان نظام در این برهه حساس به یاری فدراسیون فوتبال بیایند و در کنار یکدیگر با مجری گری شهاب الدین عزیزی خادم و اعضای هیئت رئیسه این مشکل را از سر راه برداریم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 9 خرداد 1400 بروزرسانی: 9 خرداد 1400 گردآورنده: sms-jok.ir شناسه مطلب: 1597

به "افشاریان: الان زمان خوبی برای توقیف ساختمان فدراسیون فوتبال نبود، جامعه فوتبال تاوان بزرگی می دهد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افشاریان: الان زمان خوبی برای توقیف ساختمان فدراسیون فوتبال نبود، جامعه فوتبال تاوان بزرگی می دهد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید