افزایش 20 درصدی گیت های کنترلی در مرز های چهارگانه

به گزارش پیامک خنده، رئیس پلیس کشور از افزایش 20 درصدی تعداد گیت های کنترلی نسبت به سال گذشته اطلاع داد.

افزایش 20 درصدی گیت های کنترلی در مرز های چهارگانه

به گزارش گروه اجتماعی پیامک خنده، سردار حسین اشتری در حاشیه بازدید از مرز شلمچه اظهار کرد: تردد زائران از مرز شلمچه به خوبی اجرا شده، از اول ماه محرم تاکنون زائران به خوبی تردد داشتند و این آمادگی در مرز های چهارگانه وجود دارد تا نزدیک شدن به اربعین میزبان زائران باشند و خدمات خوبی ارائه دهند.

فرمانده نیروی انتظامی اضافه کرد: با مدیریت خوب استاندار خوزستان هماهنگی های خوبی بین دستگاه های اجرایی استان ایجاد شده و کارکنان نیروی انتظامی نیز در خدمت زائران حسینی هستند.

وی توضیح داد: به مردم و مخصوصاً رانندگان توصیه می کنیم که با حوصله رانندگی نمایند، به توصیه های پلیس هدایت و رانندگی توجه داشته باشند همچنین در مواقع خستگی رانندگی ننمایند تا دچار مشکل نشوند.

این مقام انتظامی ادامه داد: مرز شلمچه برای اتباع غیر ایرانی در نظر گرفته شده و افراد با ارائه مدارک لازم امکان تردد دارند.

اشتری با بیان اینکه هیچ مسئله ای درباره صدور گذرنامه و برگه تردد وجود ندارد، گفت: به دلیل تراکم موجود به آن دسته از افرادی که نتوانیم گذرنامه را در موعد مقرر تحویل دهیم، یک کارت تردد موقت تهیه شده ارائه می کنیم.

وی از افزایش 20 درصدی تعداد گیت های کنترلی نسبت به سال گذشته اطلاع داد و متذکر شد: سامانه ها نیز به میزان لازم اضافه کرده شده است.

رئیس پلیس کشور با تأکید بر اینکه پایش تصویری در راستا ها و پایانه ها وجود دارد، متذکر شد: پلیس کنترل لازم را انجام می دهد، امیدوارم بدون هیچ مشکی به زائران خدمات رسانی صورت پذیرد و آن ها نیز با صحت و سلامت راهی عتبات عالیات شده و بازگردند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 16 آبان 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: sms-jok.ir شناسه مطلب: 425

به "افزایش 20 درصدی گیت های کنترلی در مرز های چهارگانه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افزایش 20 درصدی گیت های کنترلی در مرز های چهارگانه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید