اسپای طبیعی در پرتغال

Pedras Salgadas اسپا , پارک طبیعی , پرتغال . این هتل بخوبی با طبیعت و معماری ترکیب شده‌است . این مجتمع که در 20 هکتار زمین قرار دارد و با جنگل‌ها احاطه شده‌است , پناه‌گاه خود را در خانه‌های ییلاقی جدید تهیه می‌کند

اسپای طبیعی در پرتغال

معماری و ساخت این خانه‌های ییلاقی بسیار عمدی است . آن‌ها امکانات آشپزخانه , وای فای , حتی یک ناحیه غذا خوری و همه امکانات رفاهی را دارند , در حالی که در حال ترکیب شدن در یک چشم‌انداز طبیعی هستند . استفاده از سطوح غیرقابل‌نفوذ , روشنایی LED و دیگر راه‌حل‌ها , خانه‌ها را اکولوژیکی می‌سازد . مهمان ها می‌توانند از مسیرهای پیاده‌روی طولانی در جنگل , درمان‌های پزشکی ویژه و استراحت بدون وقفه لذت ببرند .
چرا به آنجا بروی ?
راه بسیار مدرن , مناظر عالی , محیط آرام , اما سوپرمارکت‌ها را می توان 2 دقیقه دورتر یافت .
کی به آنجا بروی ?
تمام سال .
چطور به آنجا برسیم ?
این تفریحگاه 70 دقیقه از پورتو فاصله دارد و 15 دقیقه از Vidago فاصله دارد . با ماشین و یا یک شاتل از فرودگاه Chaves به آنجا بروید .

اخبار و مقالات مرتبط با "اسپای طبیعی در پرتغال"

ساختن بزرگترین بناها امروزه نشان از قدرت مالی و فناوری یک کشور است که باعث شده نوعی مسابقه در میان کشورهای شده است در ادامه میخواهیم بلندترین بناهای دنیا را نام ببریم.

پل ها با اینکه در واقع برای اتصالی زمینی برای راحتی حمل و نقل بوده اند اما گاهی بهانه ای برای هنرنمایی هنرمندان معماری شده است که آثارشان سالها برای گردشگران مورد توجه و علاقه بوده است در ادامه معروفترین پل های دنیا را نام خواهیم برد.

به "اسپای طبیعی در پرتغال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با اسپای طبیعی در پرتغال

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید