50 درصد اردبیلی ها تا سال 1400 با ورزش آشتی می نمایند

به گزارش پیامک خنده، مرتضی تاج مهر عصر چهارشنبه در نشست با روسای انجمن و کمیته های هیئت ورزش های همگانی استان اردبیل توضیح داد: وزارت ورزش و فدراسیون ورزش های همگانی از هر گونه برنامه نوینی که زمینه حضور گسترده مردم در میادین ورزشی را فراهم نماید، استقبال می نمایند.

50 درصد اردبیلی ها تا سال 1400 با ورزش آشتی می نمایند

وی اضافه کرد: از سوی انجمن های مختلف ورزشی در تدوین فعالیت های ماهیانه به برنامه محوری و مستند بودن فعالیت ها تاکید شده و می بایست از ارائه برنامه های شفاهی یا غیرمستند که غیرعملیاتی بوده و یا نیازمند اعتبارات بالایی است، جلوگیری به عمل آید.

رئیس هیئت ورزش های همگانی استان یادآور شد: به دلیل اینکه بسیاری از انجمن ها و کمیته های محبوب ورزشی زیرنظر فدراسیون ورزش های همگانی قرار دارند باید تمامی مربیان و مدیران این هیئت از مهارت های مدیریتی و علمی لازم متناسب با رشته ورزشی خود برخوردار بوده و کوشش مضاعفی را برای به بار نشستن برنامه های درنظر گرفته شده نشان دهند.

تاج مهر توضیح داد: طبق برنامه ریزی های انجام پذیرفته و با مشارکت هیئت ورزشهای همگانی استان اردبیل ظرف روزهای آتی کارگاه سطح بندی رشته پیلاتس ویژه بانوان و آقایان برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد: توجه به ارتقای دانش مربیان رشته های مرتبط با هیئت ورزش های همگانی در اولویت برنامه های این مجموعه قرار گرفته که با فراخور زمانی و طبق تقویم سالیانه اجرایی می گردد.

رئیس هیئت ورزش های همگانی استان شرح داد: به منظور توجه به دانش افزایی جوانان علاقه مند به رشته های مرتبط با آمادگی جسمانی طی هفته گذشته کلاس مربیگری درجه سه آمادگی جسمانی با حضور 28 نفر از علاقه مندان برگزار گردید.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 27 اردیبهشت 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: sms-jok.ir شناسه مطلب: 121

به "50 درصد اردبیلی ها تا سال 1400 با ورزش آشتی می نمایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "50 درصد اردبیلی ها تا سال 1400 با ورزش آشتی می نمایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید