کرانچار: دنبال جنجال نیستم، درباره دستیاران کی روش حرف نمی زنم

به گزارش پیامک خنده، من سرمربی تیم امید و کارمند رسمی فدراسیون هستم و به نفع منافع فوتبال ایران کار می کنم.علاقه مند نیستم درباره کی روش و همکاران شان اظهارنظر کنم فقط می توانم به مسائل تیم امید اشاره کنم تا حل گردد.

کرانچار: دنبال جنجال نیستم، درباره دستیاران کی روش حرف نمی زنم

به گزارش پیامک خنده ،طی سه چهار روز اخیر زلاتکو کرانچار و تیمش در کانون توجه بوده اند.البته نه توجه مثبت و اتفاقی که منجر به تمرکز روی صعود به المپیک گردد بلکه تیم امید اندر خم یک کوچه است.طی چند ساعت گذشته البته خبر قطعی شدن بازی با عمان و انجام تمرین در زمین پژوهشگاه می تواند تا حدودی کرانچار و کادرش را آرام کند اما تیم امید همچنان با مسائل بزرگی روبروست.

زلاتکو کرانچار را همه به عنوان مربی آرام و با دیسیپلینی می شناسند که از هیاهو دوری می نماید و دنبال جنجال نیست.او در ماجرای درگیری های اخیر بین تیم ملی و تیم امید تا حدودی خودش را کنار کشید و با اینکه بعضا در میان صحبت هایش می شد نیش و کنایه هایی را به کی روش دید اما در مقام مقایسه با طرف پرتغالی اش بسیار آرام تر بود و باز هم تاکید می نماید دوست ندارد مسئله ای برای تیم ملی ایجاد کند.

شرایط تیم امید بعد از تمرینات اخیر چطور است؟

سازماندهی تمرینات مان موفق بوده اما ترتیب دادن شرایط مسابقاتی در سطحی که باید برای تیم امید باشد، خوب نبوده است. تمرینات خوبی را پشت سر گذاشتیم اما شرایط در حد تیم فوتبال امید نبود.با این وجود سعی کردیم بازیکنان را به هم نزدیک کنیم.البته امیدوارم در ماه نوامبربتوانیم علاوه بر تمرینات، بازی هم برگزار کنیم چون برگزاری مسابقات بین المللی بخش حیاتی را تشکیل می دهند.به واسطه آن، بازیکنان می توانند پاسخ دهند چقدر برای اجرای تاکتیک ها آماده هستند.با اردوی فعلی می توان کنار آمد اما امیدوارم در اردوی بعدی چنین اتفاقی نیفتد و بتوانیم بازی برگزار کنیم.

از نحوه تمرینات و عملکرد بازیکنان در این اردو راضی بودید؟

تمرینات بازیکنان با وجود اشتباهاتی که داشتند،خوب بود.نحوه تمرین کردن و نظم شان خوب بود و همین انتظارات را در اردوهای بعدی داریم.آنها باید به سطحی برسند که احتیاج داریم تا برای بازی های مقدماتی المپیک آماده شوند.

آیا اردوی بعدی تیم امید هم با همین تعداد بازیکن برگزار می گردد؟

نه،از این پس تعداد نفرات کم می گردد. اولویت با بازیکنانی است که وضعیت باکیفیتی داشته باشند.

حواشی اخیری که برای تیم امید به وجود آمده، تمرکز شما و کادرتان را بهم نزده؟

خیر، به هیچ وجه.اصلا درگیر جنجال ها نیستم و تنها چیزی که برای من اهمیت داشت، کیفیت زمین تمرین بود که خوب نبود.شرایط به نحوی که می خواستیم،رقم نخورد.من وظیفه انتخاب بازیکنان را دارم، شالوده تیم همان تیمی بود که برای بازی های آسیایی آماده می شد.در لیست، بازیکنانی بودند که پیش از بازی های آسیایی هم بودند و دوباره دعوت شان کردیم تا آنها را آنالیز کنیم.با انتخاب بازیکنانی چون نادری، جهانبخش و ... قصد داشتیم آنها را آنالیز کنیم.انتخاب های من تمام شده و در برخی از پست ها که بازیکن نداشتیم، مشکل مان حل شده است.این مساله ای که اشاره کردید، در انتخاب بازیکنان مسئله ای ایجاد نکرده است.

بالاخره تیم شما می تواند از امکانات مجموعه پک استفاده کند؟

یک ماه قبل از بازی های آسیایی، به مدت 15 تا 20 دقیقه آن هم از جکوزی این مجموعه استفاده کردیم.در خرداد ماه هم قصد داشتیم استفاده کنیم که دیدیم بنایی می نمایند و در درست تعمیر است. در ماه های آینده احتیاج باشد، درخواست می دهیم چون متعلق به فدراسیون فوتبال است و همه رده های ملی می توانند از آن استفاده نمایند.اولویت اصلی برای بزرگسالان و سپس تیم امید است.می گردد راحت زمان ها را تنظیم کرد تا برای هم مزاحمت ایجاد نگردد.نگرش من این است،من نگرشی باز دارم، به طوری که از جانب من، مزاحمتی برای بزرگسالان ایجاد نخواهد شد.

با وجود سالن نشست خبری در آموزشگاه،کی روش نشست خبری پیش از دیدار با بولیوی را در ساختمان پک برگزار کرد تا امکانات آنجا را به پیامک خنده نشان دهد و آیا برای شما تعجب برانگیز نبود؟

من سرمربی تیم فوتبال امید و کارمند رسمی فدراسیون هستم و به نفع منافع فوتبال ایران کار می کنم.علاقه مند نیستم درباره کی روش و همکاران شان اظهارنظر کنم فقط می توانم به مسائل تیم امید اشاره کنم تا حل گردد.اگر مشکل تیم بزرگسالان حل شده، قطعا فدراسیون می تواند مسائل ما را هم رفع کند.یک سری اظهارنظرها شده اما آبروی خودم و نام خانوادگی ام اجازه نمی دهد که حدم را پایین بیاورم.برای من، پیروزی فوتبال ایران مهم است و هدفم آماده شدن تیم امید است، آن هم بدون توجه به مسائل حاشیه ای.

3-670

منبع: ایران ورزشی
انتشار: 30 بهمن 1397 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: sms-jok.ir شناسه مطلب: 71

به "کرانچار: دنبال جنجال نیستم، درباره دستیاران کی روش حرف نمی زنم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کرانچار: دنبال جنجال نیستم، درباره دستیاران کی روش حرف نمی زنم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید