پرداخت مالیات برای سفر خارجی صحت داشت؟

به گزارش پیامک خنده، معاون درآمدهای مالیاتی سازمان امور مالیاتی کشور تاکید نمود: از مسافران راهی خارج از کشور تنها وجوهی که سابقا دریافت می شد، در آینده نیز وصول خواهد شد.

پرداخت مالیات برای سفر خارجی صحت داشت؟

اگر علاقمند به سفر با بهترین تور ارزان کانادا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم تور کانادا از تورنتو، مونترال و ابشار نیاگارا دیدن کنید و بهترین تجربه سفر را داشته باشید.

به گزارش پیامک خنده، محمد مسیحی با اشاره به ابهاماتی که پس از تصویب ماده 33 اصلاح قانون مالیات بر ارزش افزوده توسط مجلس در اذهان عمومی شکل گرفته، عنوان داشت: این مالیات همان وجوهی است که از گذشته و در حال حاضر از مسافران راهی خارج از کشور مطابق ماده 45 قانون مالیات بر ارزش افزوده دریافت می شود.

وی تاکید نمود: بنابراین مصوبه ای که اخیرا مجلس نهایی نموده است، همان وجوهی است که مطابق روال قانونی قبل وصول می شد که البته معافیت هایی هم برای بعضی اقشار از جمله دانشجویانی که برای تحصیل راهی خارج از کشور هستند، بیمارانی که جهت درمان به خارج از کشور سفر می نمایند و همچنین مسافرانی که در اربعین حسینی راهی عراق می شوند، در نظر گرفته شده است.

معاون درآمدهای مالیاتی سازمان امور مالیاتی کشور گفت: بدیهی است این برداشت که علاوه بر وصول وجوه قبلی بابت خروج از کشور، مالیات جدیدی بر سفرهای خارجی وضع شده، برداشت ناصواب و کذب می باشد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 18 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: sms-jok.ir شناسه مطلب: 637

به "پرداخت مالیات برای سفر خارجی صحت داشت؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پرداخت مالیات برای سفر خارجی صحت داشت؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید