واکنش شبکه های اجتماعی به عجله حامیان ترامپ برای اعلام پیروزی در پنسیلوانیا

به گزارش پیامک خنده، فیس بوک و توئیتر پیغام هایی که حامیان و متحدان رئیس جمهور آمریکا برای اعلام پیروزی زود هنگام در ایالت پنسیلوانیا منتشر کردند را برچسب زده اند.

واکنش شبکه های اجتماعی به عجله حامیان ترامپ برای اعلام پیروزی در پنسیلوانیا

به گزارش گروه سیاسی خبرنگاران، شبکه های اجتماعی فیس بوک و توئیتر روز چهارشنبه، پیغام هایی که حامیان و متحدان دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا برای اعلام پیروزی زود هنگام در ایالت پنسیلوانیا منتشر کردند را برچسب زدند.

به نوشته وبگاه خبری-تحلیلی هیل، در حالی که بیش از یک میلیون برگ رأی پُستی در ایالت پنسیلوانیا شمارش نشده بود اریک ترامپ، پسر رئیس جمهور آمریکا با انتشار پیغامی در توئیتر مدعی شد که پدرش در این ایالت پیروز شده است.

پسر ترامپ این پیغام را در ساعت 3:30 بعد از ظهر (به وقت محلی) منتشر کرد، اما توئیتر نیم ساعت بعد بر چسبی را بر این پیغام زد و خاطر نشان کرد که منابع رسمی ممکن است در زمان ارسال این پیغام رقابت را تمام نشده اعلام نموده باشند.

با این وجود این پیغام به طور گسترده ای در سطح شبکه های اجتماعی منتشر شد. بر اساس گزارشی این پیغام بیش از 30 هزار بار باز نشر شد.

کیلی مک انانی، سخنگوی کاخ سفید نیز حدوداً همزمان با پسر ترامپ پستی را با همین مظمون در فیس بوک منتشر کرد که پیروزی برای رئیس جمهور دونالد ترامپ در پنسیلوانیا به دست آمد.

فیس بوک نیز که طبق گزارش هایی تصمیم گرفته بود چنین پستی را برچسب نزند، سیاست خود را تغییر داد.

روز گذشته ترامپ در سخنرانی خود از کاخ سفید مدعی شد که پیروز انتخابات شده است.

رئیس جمهور آمریکا همچنین زمانی که رقیب دموکراتش در ایالت ویسکانسین به پیروزی رسید با انتشار پیغامی در توئیتر ضمن به چالش کشاندن پیشتازی وی در این ایالت کلیدی مدعی شد که از همه جا برای بایدن رأی پیدا می نمایند.

این در حالی بود که دقایقی بعد توئیتر این پیغام او را نیز بر چسب زد و آن را گمراه نماینده خواند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 13 آذر 1399 بروزرسانی: 13 آذر 1399 گردآورنده: sms-jok.ir شناسه مطلب: 1258

به "واکنش شبکه های اجتماعی به عجله حامیان ترامپ برای اعلام پیروزی در پنسیلوانیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش شبکه های اجتماعی به عجله حامیان ترامپ برای اعلام پیروزی در پنسیلوانیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید