واکنش تشکل های جوانان کشورهای اسلامی به رفتار غیر ورزشی بحرینی ها

به گزارش پیامک خنده، متن بیانیه تشکل های جوانان کشورهای اسلامی در محکومیت رفتار غیر ورزشی بحرینی ها در قبال تیم ملی فوتبال ایران به این توضیح است:

واکنش تشکل های جوانان کشورهای اسلامی به رفتار غیر ورزشی بحرینی ها

بسم الله الرحمن الرحیم

با توجه به وقایع اجرا شده در بازی فوتبال بین تیمهای ایران و بحرین و بی احترامی به سرود ملی کشور جمهوری اسلامی ایران و ایجاد تزاحم هنگام پخش سرود ضمن محکوم کردن و قبیح شمردن این اقدام شایسته دانستیم به عنوان جمعی از جوانان کشورهای اسلامی موارد ذیل را اعلام نماییم:

ما فکر می کنیم این با روح ورزش ناسازگار است و امیدوارم در آینده کشورهای مسلمان به طور خاص درمورد ورزش، به هم احترام بگذارند. ما باید به عنوان جوانان به همدیگر احترام بگذاریم تا بتوانیم به جای نفرت پراکنی، بیشتر روی توسعه و لذت بردن از ورزش متمرکز شویم و این رفتاری است که سایر کشورها انجام می دهند. بنابراین پیغام ما به همه جوانان به خصوص جوانان بحرینی این است که لطفا به یکدیگر احترام بگذاریم حتی اگر با عملکرد یا عقاید اشخاص دیگر یا یک کشور مخالف باشید. ما باید به هم احترام بگذاریم و برادری را تقویت نماییم.قطعا افرادی که دست به این اقدام زدند نماینده همه جوانان نبوده اند.امیداست جوانان دنیا اسلام اینده پراز امیدی را ارمغان اورند

مدیران، فعالین و اعضای تشکلهای مردم نهاد جوانان کشورهای اسلامی

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 8 آذر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: sms-jok.ir شناسه مطلب: 478

به "واکنش تشکل های جوانان کشورهای اسلامی به رفتار غیر ورزشی بحرینی ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش تشکل های جوانان کشورهای اسلامی به رفتار غیر ورزشی بحرینی ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید