واکسیناسیون اصناف تهران از هفته آینده آغاز می شود

به گزارش پیامک خنده، رئیس اتاق اصناف تهران گفت: با هماهنگی های اجرا شده از هفته آینده واکسیناسیون اصناف تهران با اولویت بازرسین و گروه یک آغاز خواهد شد.

واکسیناسیون اصناف تهران از هفته آینده آغاز می شود

به گزارش خبرنگاران به نقل از خبرگزاری تسنیم، قاسم نوده فراهانی افزود: با مکاتباتی که با وزارت بهداشت داشتیم در نهایت موافقت شد که به اصناف هم سهمیه واکسن داده شود.

وی گفت: برای تزریق واکسن نیازمند مکان خاصی بودیم که با پیگیری های اجرا شده دو محل مسجد امام در بازار تهران و یک ساختمان در نزدیکی مصلی تهران برای امر واکسیناسیون تعیین شد.

رئیس اتاق اصناف تهران افزود: در حال حاضر مشغول خرید تجهیزات برای این دو مرکز واکسیناسیون هستیم و طبق برنامه از هفته آینده واکسیناسیون را آغاز خواهیم کرد.

نوده فراهانی افزود: عده ای از همکاران در اصناف برابر با جداول واکسیناسیون عمومی که اعلام شد واکسن را دریافت کرده اند، اما در اصناف تعدادی بازرس داریم که همیشه در میدان هستند و در جا های شلوغ و پررفت و آمد حاضر هستند علاوه بر این ها گروه یک اصناف همیشه در همه شرایط باز و مشغول خدمت رسانی به مردم هستند بنابراین در مرحله اول اولویت ما گروه یک مشاغل و بازرسین هستند و بعد در ادامه تمام اصناف در تهران واکسینه خواهند شد.

رئیس اتاق اصناف تهران در انتها افزود: تا زمانی که 60 میلیون نفر واکسن را تزریق نکنند اثر آن تعیین نمی شود و مهم تر از آن اینکه بعد از زدن واکسن هم باید دستورالعمل ها را به درستی رعایت کرد.

وی با درخواست از تمامی اصناف برای رعایت دستورالعمل های بهداشتی گفت: اگر بازرسان با واحد هایی روبرو شوند که دستورالعمل ها را رعایت نکنند حتماً برخورد قاطع خواهد شد.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 3 شهریور 1400 بروزرسانی: 3 شهریور 1400 گردآورنده: sms-jok.ir شناسه مطلب: 1731

به "واکسیناسیون اصناف تهران از هفته آینده آغاز می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکسیناسیون اصناف تهران از هفته آینده آغاز می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید