نامه ووریا غفوری برای فسخ قرارداد با استقلال

به گزارش پیامک خنده، ماجرای ناراحتی ووریا غفوری در جریان بازی با نساجی به یکی دو هفته قبل از این ملاقات برمی شود.

نامه ووریا غفوری برای فسخ قرارداد با استقلال

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، رفتار ووریا غفوری کاپیتان استقلال در بازی برابر نساجی باعث تعجب طرفداران این تیم شد. محمود فکری بعد از بازی سعی کرد تا موضوع را به نرسیدن توپ در جریان بازی به کاپیتان تیمش مرتبط کند. اما گویا ماجرای ناراحتی کاپیتان استقلال مربوط به عدم پرداخت مطالباتش است.

ایلنا در این خصوص گزارش داده: مساله اصلی این است که وریا غفوری هیچ مسئله ای برای فسخ قرارداد با استقلال ندارد و اگر او از شرایط بازی کردن ناراضی بود حتی می توانست مقابل نساجی هم اردوی تیمش را همراهی نکند؛ بله این کاملا صحت دارد. ماجرا از این قرار بوده که وریا غفوری از 4 سال پیش طلب دارد و او طی حضور اسماعیل خلیل زاده، احمد سعادتمند، علی فتح الله زاده و مدیران دیگر تا به امروز نتوانسته آن را دریافت کند.

غفوری به همین دلیل برای وصول مطالباتش نامه ای به باشگاه زده و بیان کرد باید طلب او طی 10 روز پرداخت گردد وگرنه می تواند با شکایت رسمی برای دریافت آن اقدام کند. وکیل او در نامه رسمی به باشگاه، هیات مدیره و مدیرعامل بیان کرد در صورتیکه طی مدت زمان تعیین شده پول پرداخت نگردد قرارداد این بازیکن به صورت یکطرفه فسخ می گردد!

با وجود این نامه، باشگاه اقدام او را به هر ترتیب جدی تلقی نکرد و هیچ واکنشی به آن نشان نداده که این مساله عصبانیت او را افزایش داده است. غفوری بر همین اساس می توانسته در بازی مقابل نساجی مازندران حضور پیدا نکند چرا که ضرب الاجل او پیش از این مسابقه به خاتمه رسیده بود اما بازی کرد و مسئله ای نداشت ما اتفاقات مربوط به خودش و شرایط تیم منجر به این شد که عصبانیتش فوران کند.

باشگاه چرا هیچ اقدامی نکرد؟

سوال اینجاست که باشگاه چرا به این موضوع بی تفاوت بوده و نامه رسمی وریا غفوری بی جواب مانده در صورتی که آنها همین چند هفته پیش نامه ای مشابه که هروویه میلیچ ارسال نموده بود را بی جواب نگذاشتند! دلیل این اندازه خشم و عصبانیت مسلما به یک بازی خلاصه نمی گردد. عدم توجه به درخواست رسمی کاپیتان ملی پوش نشان می دهد ریشه اصلی رفتار شب گذشته او با نوع برخورد مدیران و اعضای هیئت مدیره باشگاه ارتباط دارد. با توجه به نوع رفتار مدیران با کاپیتان خود در این دو سال، اگر مقداری ریشه ای تر نگاه کنیم اینطور به نظر می رسد که وریا گزینه مناسبی مدیران برای کاپیتانی نیست زیرا کم کاست مدیریتی و پشتیبانی را تاب نمی آورد شاید زبان سرخ و صریح وریا به مذاق مدیران خوش نیامده که در بحث پرداخت مطالبات این بازیکن به خوبی نمود پیدا نموده است.

وقتی تیم محمود فکری در بازی دربی به تساوی مقابل پرسپولیس رسید، اولین بازیکنی که از نحوه پرداختی باشگاه به بازیکنان پرده برداشت، وریا غفوری بود. او خطاب به مدیران باشگاه بیان کرد که با انجام دقیق وظایفشان باید مطالبات بازیکنان را به صورت منظم پرداخت نمایند تا شاگردان محمود فکری از این نظر مسئله ای نداشته باشند: این مساله واقعا فاجعه است. دیگر بحث دشمن خارجی نیست و مسوولان باید چاره ای بیندیشند زیرا در حال خفه شدن هستیم. من تا حالا در هیچ تیمی چنین مدیرانی ندیدم که بخواهند چنین پرداختی داشته باشند. هنوز یک سری از بازیکنان از مطالبات پارسال و دو سال قبل، پول طلب دارند و این فصل هم فکر می کنم تنها تیمی هستیم که 10 درصد گرفته ایم. قبل از بازی با گل گهر وعده می دهند که بعد از داربی پرداختی داریم و خشنود مان می نمایند اما بعد از آن درصدی را گفتند که من خجالت کشیدم به بازیکنان بگویم.

شواهد نشان می دهد به غیر از این موضوع هیچ دلیل وجود ندارد، وریا تنها بازیکن استقلال باشد که هنوز از نزدیک 5 سال قبل مطالبات معوقه دارد. رفتار عجیب از سوی باشگاه شائباتی را به دنبال دارد که گویا تسویه حسابی در کار است زیرا تمامی بازیکنان تیم حتی از پارسال طلبی ندارند اما کاپیتان آبی ها هنوز پیگیر مطالبات سال های قبل خود از مدیران است. باید دید با ادامه این رویه که مدیران پیش گرفته اند غفوری در استقلال ماندنی است یا خیر.

همشهری

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 21 اسفند 1399 بروزرسانی: 21 اسفند 1399 گردآورنده: sms-jok.ir شناسه مطلب: 1448

به "نامه ووریا غفوری برای فسخ قرارداد با استقلال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نامه ووریا غفوری برای فسخ قرارداد با استقلال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید