مقاله: بازار شناور بانگ نام پئونگ بانکوک

به گزارش پیامک خنده، این بازار در یک خمیدگی رود Chao Phraya، مشهور به ریه سبز بانکوک قرار گرفته و یکی از زیباترین بازارهای شناور تور تایلند به شمار می رود. این منطقه با اینکه در نزدیکی شهر قرار دارد، دست نخورده باقی مانده و سرسبز و دیدنی است. اگر تصور شما از بازار شناور، کانالی پر از قایق های چوبی است، این بازار انتظار شما را برآورده نمی کند. این بازار برعکس بازار مشهور Damnoen Saduak، یک بازار محلی واقعی است که لذیذترین غذاها و شیرینی های تایلندی را می توانید در آن پیدا نمایید.

مقاله: بازار شناور بانگ نام پئونگ بانکوک

بیشتر بازدیدکنندگان این بازار، از اهالی تایلند هستند و این بازار نسبت به موارد مشابه اصیل تر و سنتی تر است. رودخانه در این قسمت بسیار باریک است و فقط 5 تا 6 قایق طبخ غذا در آن وجود دارد. علاوه بر انواع غذاهای دریایی و سوپ نودل، میوه های استوایی عجیب و غریب و خوشمزه را می توانید از این بازار خریداری کنید.

این بازار را باید بازار کنار رود نامید تا بازار شناور. فقط چند قایق که در حاشیه رود توقف کرده اند وجود دارند. بقیه غرفه ها و مغازه ها را، غرفه های زمینی تشکیل می دهند. اما پس از موفقیت و به شهرت رسیدن بازارهای شناور Damnoen Saduak و Amphawa، این مدل از بازارهای پرطرفدار در سراسر تایلند بیشتر شدند. امروزه هر روستایی که در کنار رودخانه قرار دارد، یکی از این بازارها به نام خود تشکیل داده است. بازار بانگ نام پئونگ، چندان بزرگ نیست ولی تجربه ای منحصربه فرد از خوردن غذاهای محلی و تماشای زندگی اهالی روستا را برای شما رقم خواهد زد.

منبع مقاله: بازار شناور بانگ نام پئونگ بانکوک

انتشار: 8 بهمن 1400 بروزرسانی: 8 بهمن 1400 گردآورنده: sms-jok.ir شناسه مطلب: 1898

به "مقاله: بازار شناور بانگ نام پئونگ بانکوک" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاله: بازار شناور بانگ نام پئونگ بانکوک"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید