مذاکرات بارسلونا با کلوپ شروع شده است!

به گزارش پیامک خنده، یوردی فاره، یکی از نامزد های ریاست باشگاه بارسلونا از مذاکرات با یورگن کلوپ برای حضور در این باشگاه اطلاع داد.

مذاکرات بارسلونا با کلوپ شروع شده است!

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، زمان زیادی تا سرانجام دوران ریاست جوزپ بارتومئو در بارسلونا باقی نمانده و حتی اخباری در خصوص احتمال برگزاری انتخابات زودهنگام نیز منتشر شده است. یوردی فاره که میخواهد در انتخابات پیش رو نامزد گردد، از برنامه های خود برای نیمکت بلوگرانا در فصول بعدی رونمایی نموده است.

یوردی فاره گفت:اگر رونالدو کومان خوب کار کند، مطمئنا جایگاهش را حفظ خواهد نمود. البته بدیهی است که ما نقشه راه خودمان را داریم و از همین حالا مذاکراتی با یورگن کلوپ را شروع نموده ایم، زیرا به نظر می رسد بارسا به چنین کسی احتیاج دارد.

انتخاب رونالد لحظه ای استثنایی است و با توجه به اینکه او نامی افسانه ای در بارسلونا است، می تواند راهکار مناسبی لقب گیرد. با توجه به شخصیت کومان، من فکر می کنم او در حال حاضر گزینه خوبی باشد. حضور کومان همان چیزی بود که باشگاه به آن احتیاج داشت. بهترین ها را برای کومان آرزو می کنم، زیرا چالش مقابل راهش بسیار زیاد خواهد بود.

اگر به عنوان رئیس بارسلونا انتخاب شوم کارهای زیادی پیش رو دارم، زیرا هیچکس متوجه نشده ترکیب به تغییر نسل احتیاج دارد. برعکس قرارداد بازیکنان بدون معیارهای منطقی و ورزشی تمدید شده است. کاری که باید آرام آرام انجام می شد، حالا باید به طور ناگهانی و به شیوه ای آسیب زا پیش برود.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 17 مهر 1399 بروزرسانی: 17 مهر 1399 گردآورنده: sms-jok.ir شناسه مطلب: 1141

به "مذاکرات بارسلونا با کلوپ شروع شده است!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مذاکرات بارسلونا با کلوپ شروع شده است!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید