محمودزاده: تسهیلات ودیعه مسکن در آینده نزدیک پرداخت می گردد، همکاری مجلس و دولت برای برطرف مسائل مسکن

به گزارش پیامک خنده، معاون مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی از عملیاتی شدن پرداخت تسهیلات یاری ودیعه مسکن در آینده نزدیک اطلاع داد.

محمودزاده: تسهیلات ودیعه مسکن در آینده نزدیک پرداخت می گردد، همکاری مجلس و دولت برای برطرف مسائل مسکن

جهت دریافت خدمات بازسازی ساختمان با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. از طراحی پلن بازسازی تا اجرای جز به جز بازسازی منزل، ویلا و ساختمان اداری تخصص ماست.

به گزارش گروه اقتصادی خبرنگاران به نقل از پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، محمود محمودزاده، معاون مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی با تأکید بر همکاری موثر و مستمر مجلس برای برطرف نگرانی ها در بخش مسکن، یادآور شد: مجلس یازدهم در حوزه مسکن به طور فعال ورود نموده است که وزارت راه وشهرسازی از این موضوع استقبال می نماید و در همفکری و مشارکت با نمایندگان مجلس طرح های موضوع مسکن امیدواریم مسائل سکونتی مردم سریعتر و راحت تر حل گردد.

معاون وزیر راه و شهرسازی در بخش دیگری از سخنانش گفت: در خصوص میزان مبلغ ودیعه مسکن و جزئیات دیگر آن، پیشنهاد های مختلفی برای پرداخت تسهیلات موثر مطرح شده است، اما در این مورد نهاد های اقتصادی کشور به ویژه بانک مرکزی با توجه به توان تأمین اقتصادی و جامعه هدف جمع بندی لازم را خواهد داشت و جزئیات را اعلام خواهند کرد.

وی اظهار امیدواری کرد: به زودی در آینده نزدیک جزئیات و شرایط پرداخت تسهیلات یاری ودیعه مسکن اعلام خواهد شد و تا اعلام رسمی رسانه ها از حدس و ارائه بعضی پیشنهاد ها به عنوان موارد نهایی پرهیز نمایند.

معاون مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی گفت: نمایندگان مجلس برای حل مشکل مسکن اهتمام ویژه دارند و در شرایط اقتصادی حاکم احتیاج به انسجام و کوشش همگانی همه دستگاه ها و نهاد ها است.

محمودزاده در سرانجام با اشاره به دو برنامه پیشنهادی وزارت راه وشهرسازی در بخش اجاره و خرید و ساخت واحد های مسکونی، از تصویب طرح تمدید زمان اجاره در روز های گذشته و پرداخت یاری ودیعه در آینده نزدیک اطلاع داد و تاکید نمود کلیات موضوع پرداخت یاری ودیعه مسکن قبلا تصویب شده است و دستور برای اختصاص منابع و تعریف مکانیزم های لازم در دستور کار قرار گرفته است.

معاون وزیر راه و شهرسازی در سرانجام توضیح داد: بعضی رسانه روز گذشته خبری با موضوع تکذیب پرداخت تسهیلات به مستأجران منتشر کردند که این محتوا، صحت ندارد و به زودی پرداخت تسهیلات عملیاتی خواهد شد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 10 مرداد 1399 بروزرسانی: 28 شهریور 1400 گردآورنده: sms-jok.ir شناسه مطلب: 994

به "محمودزاده: تسهیلات ودیعه مسکن در آینده نزدیک پرداخت می گردد، همکاری مجلس و دولت برای برطرف مسائل مسکن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محمودزاده: تسهیلات ودیعه مسکن در آینده نزدیک پرداخت می گردد، همکاری مجلس و دولت برای برطرف مسائل مسکن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید