فدراسیون فوتبال گروکشی شستا را تأیید کرد

به گزارش پیامک خنده، علی جوادی درباره ماجرای بدهی فدراسیون فوتبال به شرکت شستا (سرمایه گذاری تأمین اجتماعی) گفت: یکسری مسائلی از قبل در بحث اقتصادی بین فدراسیون فوتبال و شرکت تأمین اجتماعی وجود داشته که امروز دامن فدراسیون جدید را گرفته است، به طوری که وارد نشده درگیری یکسری مسائل و مسائل شدیم که ربطی به ما نداشت.

فدراسیون فوتبال گروکشی شستا را تأیید کرد

وی اضافه کرد: قصه سند فدراسیون فوتبال و پرسپولیس همین است. یکسری صحبت هایی مطرح شده و جلساتی برگزار شده و قرار است جلسات دیگری نیز برگزار گردد. با نگاهی که مدیران شستا دارند، امیدواریم بدهی فدراسیون فوتبال به شستا ختم به خیر گردد. اگر الان به دنبال مقصر بگردیم، گره ای باز نمی گردد. یکسری مسائل وجود داشته که هنوز هم وجود دارد. باید تأمین منابع صورت می گرفت که این اتفاق نیفتاد.

سخنگوی فدراسیون فوتبال در رابطه با اینکه آیا جا به جایی سند ساختمان فدراسیون فوتبال و پرسپولیس انتقال داده شده است، گفت: هنوز نه اما این خطر وجود دارد. با صحبت های شهاب الدین عزیزی خادم با مدیران شستا و جلسه ای که به زودی برگزار می گردد، این امید را می دهد که پرونده ختم به خیر شده و برای همواره بسته گردد. این مسئله طرفداران پرسپولیس و فوتبال را نگران کرد که به حق جای نگرانی هم داشت.

منبع: فرارو
انتشار: 31 فروردین 1400 بروزرسانی: 31 فروردین 1400 گردآورنده: sms-jok.ir شناسه مطلب: 1530

به "فدراسیون فوتبال گروکشی شستا را تأیید کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فدراسیون فوتبال گروکشی شستا را تأیید کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید