ضدعفونی 1500 کیلومتر از معابر عمومی لرستان توسط ارتش

به گزارش پیامک خنده، خبرنگاران/لرستان فرمانده قرارگاه عملیاتی لشگر 84 خرم آباد با اشاره به ضدعفونی 21 هزار خودرو توسط ارتش لرستان گفت: بیش از 1500 کیلومتر از معابر عمومی استان توسط یگان های تابعه لشگر 84 خرم آباد ضدعفونی شد.

ضدعفونی 1500 کیلومتر از معابر عمومی لرستان توسط ارتش

مراد خوش کنار در حاشیه مراسم رژه ارتشیان لرستان که به مناسب روز ارتش برگزار گردید، اظهار کرد: ارتشیان لرستان در شرایط اضطرار کنونی در مقابله با کرونا در صف مقدم هستند.

وی با ذکر این مطلب که یگان های تابعه لشگر 84 با اجرای رزمایش بیولوژیک در خرم آباد، بروجرد الشتر و دوره چگنی و اجرای غربالگری اقدامات ارزشمندی را انجام داده اند، ادامه داد: بعد از شیوع ویروس کرونا در لرستان، یگان های بیولوژیک لشگر 84 خرم آباد 1500 کیلومتر از معابر و سطوح شهرستان های لرستان را ضدعفونی کردند.

خوش کنار با اشاره به این که بعد از شیوع ویروس کرونا در لرستان، یگان های تابعه لشگر 84 خرم آباد 21 هزار خودرو را ضدعفونی و غربالگری کردند، گفت: 130 نفر از کادر پزشکی و درمانی لشگر 84 هزاران لرستانی را مورد غربالگری قرار دادند.

فرمانده قرارگاه عملیاتی لشگر 84 خرم آباد برپایی 21 ایستگاه غربالگری را از دیگر اقدامات این قرارگاه در راستای مقابله با کرونا در لرستان برشمرد و اعلام کرد: یگان های لشگر 84 خرم آباد در مناطق عملیاتی در جهت تأمین امنیت ملی در حال حفاظت و مراقبت از مرز و بوم ایران اسلامی هستند.

وی با اشاره به اجرای رژه پدافند بیولوژیک بعد از اجرای سان توسط یگان های بیولوژیک لشگر 84 خرم آباد، افزود: این یگان ها بعد از اجرای سان، در 5 محله خرم آباد به ضدعفونی معابر خواهند پرداخت.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 22 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: sms-jok.ir شناسه مطلب: 908

به "ضدعفونی 1500 کیلومتر از معابر عمومی لرستان توسط ارتش" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ضدعفونی 1500 کیلومتر از معابر عمومی لرستان توسط ارتش"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید