سرمربی تیم فوتبال جوانان دختر: راهی سخت را پیش رو داریم

سرمربی تیم ملی فوتبال جوانان دختر ایران پس از صعود شاگردانش به دور بعدی رقابت های قهرمانی فوتبال زیر 19 سال آسیا گفت: از امروز کارمان آغاز شده و باید سخت تر کوشش کنیم.

سرمربی تیم فوتبال جوانان دختر: راهی سخت را پیش رو داریم

به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، کتایون خسرویار، سرمربی تیم ملی فوتبال جوانان بانوان درباره دیدار برابر میانمار گفت: بازی سنگین و بسیار سختی بود. بازیکنان کوشش نموده و بازی خوبی را به نمایش گذاشتند.7 شوت به سمت دروازه رفت و به تیرک خورد. شانس با ما یار نبود.

وی گفت:بازیکنان با تمام قوا جنگیدند و فرصتهای خوبی را داشتند که از دست دادند. یک پنالتی خراب شد و شوت هایی که به سمت دروازه حریف زده شد، متاسفانه به گل تبدیل نشد. اما در مجموع بازی خوبی را انجام دادند.

خسرویار ادامه داد: از فدراسیون فوتبال به خاطر حمایت هایش تشکر می کنم و امیدوارم از این پس با حمایت بیشتر از این تیم؛ شرایط را به گونه ای فراهم نمایند که ما بتوانیم با آمادگی کامل همچون گذشته، در مرحله بعدی بازی ها ، حضور داشته باشیم. ما نگاهمان باید به آینده است. چراکه فشار برای ما دو برابر خواهد شد . باید مداوم تمرین کنیم تا دختران ایران زمین کوشش به صندلی خوبی برسند.

وی در ادامه بیان نمود:اولین تجربه سرمربیگری ام با حضور عبدی، حبیبی، شهبازی و حمیدی بسیار فوق العاده بود و با حمایتهای همکارانم و بازیکنانم توانستیم به هدفمان برسیم. اما کار ما اکنون آغاز شده و باید کوششمان را بیشتر کنیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 20 اسفند 1397 بروزرسانی: 26 مهر 1398 گردآورنده: sms-jok.ir شناسه مطلب: 81

به "سرمربی تیم فوتبال جوانان دختر: راهی سخت را پیش رو داریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرمربی تیم فوتبال جوانان دختر: راهی سخت را پیش رو داریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید