زنگنه: دولت و سازمان هواپیمایی نقشی در افزایش قیمت بلیت هواپیما ندارند!

به گزارش پیامک خنده، خبرنگاران : معاون وزیر راه با تاکید بر این که دولت و سازمان هواپیمایی کشوری هیچ دخالتی در نرخ گذاری بلیت هواپیما ندارند، گفت: از اول آبان 99 ایرلاین ها ملزم به استفاده 50 و 60 درصدی ظرفیت هواپیما هستند.

زنگنه: دولت و سازمان هواپیمایی نقشی در افزایش قیمت بلیت هواپیما ندارند!

به گزارش خبرنگاران به نقل از تسنیم، تورج دهقانی زنگنه در واکنش به افزایش قیمت بلیت هواپیما از اول آبان ماه سال جاری، اظهار کرد: نه دولت و نه سازمان هواپیمایی کشوری هیچ دخالتی در افزایش قیمت بلیت پروازهای داخلی ندارند.

وی با بیان این که سازمان هواپیمایی به شرکت های هواپیمایی ابلاغ نموده که از اول آبان ماه هواپیما باید با ظرفیت 50 و 60 درصدی پرواز کند، اضافه کرد: ایرلاین ها، انجمن شرکت های هواپیمایی دارند و بر اساس بخشنامه 50 و 60 درصدی و همچنین قیمت دلار، برای آنها نرخ های جدید را مشخص نموده است.

معاون وزیر راه و شهرسازی با تاکید مجدد بر این که دولت و سازمان هواپیمایی کشوری در نرخ گذاری بلیت پروازها هیچ دخالتی ندارند، توضیح داد: در زمان حاضر قیمت بلیت تهران-مشهد حدود 600 هزار تومان است که در نرخنامه جدید نیز همین رقم درج شده است.

به گزارش تسنیم، بر اساس نرخنامه جدید انجمن شرکت های هواپیمایی همزمان با کاهش استفاده از ظرفیت هواپیما، قیمت بلیت پروازهای داخلی 155 درصد افزایش می یابد.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 20 آبان 1399 بروزرسانی: 20 آبان 1399 گردآورنده: sms-jok.ir شناسه مطلب: 1209

به "زنگنه: دولت و سازمان هواپیمایی نقشی در افزایش قیمت بلیت هواپیما ندارند!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زنگنه: دولت و سازمان هواپیمایی نقشی در افزایش قیمت بلیت هواپیما ندارند!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید