خبرنگاران پلمب 18 قهوه خانه برای پیشگیری از شیوع کرونا در باغملک

به گزارش پیامک خنده، اهواز - خبرنگاران - فرمانده انتظامی شهرستان باغملک گفت: 18 قهوه خانه با هدف پیشگیری از شیوع کرونا در قالب طرح تشدید اقدامات کنترلی، نظارتی و جلوگیری از عرضه و استعمال مواد دخانی در این شهرستان پلمب شد.

خبرنگاران پلمب 18 قهوه خانه برای پیشگیری از شیوع کرونا در باغملک

جهت دریافت خدمات شرکت بازسازی ساختمان با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. از طراحی پلن بازسازی تا اجرای جز به جز بازسازی منزل، ویلا و ساختمان اداری تخصص ماست.

به گزارش خبرنگاران به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ حسین زلقی سه شنبه با بیان این خبر گفت: طرح تشدید اقدامات کنترلی، نظارتی و جلوگیری از عرضه و استعمال مواد دخانی به ویژه قلیان سراهای سطح شهر به منظور جلوگیری از شیوع کرونا ویروس در دستور کار ماموران انتظامی این فرماندهی نهاده شد.

وی اضافه کرد: طی هماهنگی با مرجع قضایی و شبکه بهداشت 18 باب قهوه خانه پلمب و باعرضه کنندگان سیار قلیان در پارک ها و تفرجگاه ها برخورد شد .

فرمانده انتظامی باغملک گفت: طرح پلمب واحدهای صنفی متخلف به صورت جدی در دستور کار پلیس است.

پیش از این در روز یکشنبه فرمانده انتظامی اندیمشک در خوزستان نیز در راستای طرح پیشگیری از شیوع کرونا از پلمب 9 قلیان سرای متخلف در این شهرستان و فرمانده انتظامی شوش از پلمب 28 سفره خانه در این شهرستان خبر داده بودند.

منبع: ایرنا
انتشار: 24 اسفند 1398 بروزرسانی: 28 شهریور 1400 گردآورنده: sms-jok.ir شناسه مطلب: 733

به "خبرنگاران پلمب 18 قهوه خانه برای پیشگیری از شیوع کرونا در باغملک" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران پلمب 18 قهوه خانه برای پیشگیری از شیوع کرونا در باغملک"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید