خبرنگاران شهروندان انگلیسی هفته ای دوبار آزمایش کرونا می دهند

به گزارش پیامک خنده، تهران-خبرنگاران- دولت انگلیس اعلام کرد: همه شهروندان این کشور می توانند هفته ای دو آزمایش سریع کووید-19 انجام دهند؛ حتی امکان ارسال کادر آزمایشگاه برای انجام در منزل فراهم است.

خبرنگاران شهروندان انگلیسی هفته ای دوبار آزمایش کرونا می دهند

به گزارش خبرگزاری یونایتدپرس، مقامات انگلیسی اظهار داشتند: همه بزرگسالان و بچه ها در این کشور می توانند آزمایش های خود را از روز جمعه شروع کنند. این بخشنامه در مورد ساکنان اسکاتلند ، ولز و ایرلند شمالی اعمال نمی شود.

بوریس جانسون نخست وزیر انگلیس در بیانیه ای اظهار داشت: مردم انگلیس تلاش گسترده ای برای جلوگیری از شیوع ویروس انجام داده اند.

وی افزود: از آنجایی که در برنامه واکسیناسیون کشور خود همچنان به پیشرفت خوبی دست می یابیم و با توجه به نقشه راهی که برای کاهش محتاطانه محدودیت ها در دست اقدام داریم، آزمایش سریع منظم کرونا به منظور اطمینان از به هدر نرفتن این تلاش ها حتی از اهمیت بیشتری برخوردار است.

آزمایش سریع کرونا تا به امروز بیشتر به بیشتر ساکنان در معرض خطر و افرادی مانند کادر بهداشتی محدود شده است که نمی توانند از راه دور کار کنند.هدف این تلاش شناسایی موارد بدون علامت ابتلا به بیماری کرونا است.

مت هنکاک وزیر بهداشت و مراقبت های اجتماعی انگلیس در این زمینه گفت: از هر سه فرد مبتلا به کرونا، یک نفر هیچ علائمی نشان نمی دهد و از آنجایی که سرگرم بازگشایی جامعه هستیم، آزمایش سریع کرونا برای کمک به ما در تشخیص سریع موارد مثبت و جلوگیری از هر نوع شیوعی ، اساسی خواهد بود.

مقامات بهداشتی انگلیس اظهار داشتند: فناوری جدید آزمایش کووید-19 آنها امکان شناسایی موارد مثبت انواع انگلیسی ویروس کرونا را داده است.

این آزمایش جدید از طریق سرویسی ارایه می شود که آنها را به خانه ها ، محل کار ، دانشگاه ها و مراکز آزمایش در جامعه تحویل می دهد.

منبع: ایرنا
انتشار: 4 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 4 اردیبهشت 1400 گردآورنده: sms-jok.ir شناسه مطلب: 1537

به "خبرنگاران شهروندان انگلیسی هفته ای دوبار آزمایش کرونا می دهند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران شهروندان انگلیسی هفته ای دوبار آزمایش کرونا می دهند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید