خبرنگاران ایمنی جاده قدیم بجنورد - آشخانه تقویت شد

به گزارش پیامک خنده، بجنورد- خبرنگاران- رییس اداره ایمنی وحریم راه اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان شمالی گفت: با توجه به بسته شدن محور بجنورد- آشخانه به علت رانش زمین و تردد خودروهای این جهت به وسیله جاده قدیم بدرانلو، شرایط ایمنی این جهت توسط راهداران تقویت شد.

خبرنگاران ایمنی جاده قدیم بجنورد - آشخانه تقویت شد

جهت دریافت خدمات اجرای روف گاردن کوچک با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. روف گاردن و بام سبز با بهترین قیمت و بهترین کیفیت را از ما بخواهید.

حامد معروف روز پنجشنبه گفت: به منظور جلوگیری از حوادث ترافیکی در این محور، اقدامات ایمنی و ایمن سازی برای ارتقای ایمنی تردد خودروها در حال اجرا است.

وی اضافه کرد: تکمیل علائم جهتنما و جهت نما در این جهت از اقدامات ایمنی است که در حال اجرا است و حدود 200 تابلو جهتنما و جهت نما نصب شده است.

معروف گفت: خط کشی جدید در محور قدیم به طول 28 کیلومتر اجرا شده و حدود 150 متر حفاظ جاده ای در حاشیه این جهت نصب شده است.

وی، ایجاد 100 متر سرعتکاه در محدوده های عبوری از مناطق مسکونی و ایجاد خاکریز در دهانه پل ها را از سایر اقدامات ایمنی اجرا شده در جهت قدیم بجنورد - آشخانه بیان کرد.

معروف گفت: اکنون حضور نیروهای پلیس راه در محور قدیم، تقویت شده و گشت های راهداری هم شبانه روز در محور حضور دارند تا ایمنی ترددها در جاده افزایش یابد.

رییس اداره ایمنی و حریم راه اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان شمالی اضافه کرد: بر اساس پیش بینی اجرا شده، از ابتدای اردیبهشت ماه سال جاری، شرایط ترافیکی محور بجنورد - آشخانه به شرایط عادی بازخواهد گشت.

بر اساس این گزارش، جاده بجنورد - آشخانه در محدوده روستای مملجه تا دوراهی خندقلو، به دنبال بارندگی های شدید سحرگاه روز یکشنبه، به علت رانش زمین، دچار مشکل و ناایمن شد و تا زمان حل مشکل، تردد خودروها از این محور ممنوع شده و به وسیله جاده قدیم بدرانلو انجام می گردد.

خراسان شمالی در حد فاصل استان های شمالی کشور به مشهد مقدس واقع است و بیش از پنج هزار کیلومتر راه اصلی و فرعی و 22 گردنه دارد که اسدلی در محور بجنورد- اسفراین و امین الله در محور بجنورد - جنگل گلستان از گردنه های سخت گذر این استان محسوب می شوند.

آشخانه، مرکز شهرستان 110 هزار نفری مانه و سملقان در 45 کیلومتری غرب بجنورد واقع است.

منبع: ایرنا
انتشار: 29 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: sms-jok.ir شناسه مطلب: 788

به "خبرنگاران ایمنی جاده قدیم بجنورد - آشخانه تقویت شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران ایمنی جاده قدیم بجنورد - آشخانه تقویت شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید