خبرنگاران اخبار کوتاه انتظامی بوشهر

به گزارش پیامک خنده، بوشهر-خبرنگاران- فرمانده انتظامی شهرستان دشتستان استان گفت: با سرانجام یافتن حادثه گروگان گیری توسط سه آدم ربا در این شهرستان دستگیر شدند.

خبرنگاران اخبار کوتاه انتظامی بوشهر

سرهنگ فرهاد آراوند روز یکشنبه در این ارتباط گفت: ماموران پلیس مطلعی این فرماندهی از طریق تماس تلفنی با مرکز فوریت های پلیسی 110 از یک مورد گروگان گیری در یکی از محله های شهر برازجان مطلع و بلافاصله به محل اعزام شدند.

وی اظهار داشت: در این اقدام هماهنگ، تمام جوانب برای سلامت گروگان مد نظر قرار گرفت.

آراوند ادامه داد: با هدایت و طراحی دقیق عملیاتی و استفاده از شگردهای پلیسی هر سه گروگان گیر دستگیر و گروگان آزاد شد.

وی با اشاره به اعتراف صریح متهمان به جرم خود مبنی بر آدم ربایی عنوان کرد: هر سه نفر گروگان گیر پس از تکمیل پرونده در اختیار مراجع قضائی قرار دریافتد.

متهم به قتل جوان بندر ریگی در شیراز دستگیر شد

فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: فردی که متهم است آذر ماه پارسال در بندر ریگ گناوه شهروندی را به ضرب گلوله به قتل رساند و متواری بود بامداد امروز در شیراز دستگیر شد.

سردار خلیل واعظی در این ارتباط گفت: در چهارمین روز از آذر پارسال فردی به هویت جواد در بندریگ با شلیک اسلحه کلت به قتل رسید.

وی عنوان کرد: قاتل که متواری شده بود هویتش برای پلیس معین و تحت تعقیب قرار گرفت.

واعظی ادامه داد: هفته گذشته مخفیگاه قاتل در بلوار نواب شهر شیراز شناسایی و تیم کارمطلعان پلیس مطلعی شهرستان گناوه به محل مورد نظر اعزام شدند.

واعظی ادامه داد: بامداد امروز یکشنبه با اطمینان از حضور قاتل در مخفیگاه و همکاری پلیس شیراز، عملیات دستگیری متهم آغاز شد.

وی گفت: فرد مسلح با مقاومت در برابر دستور پلیس به سمت نیروهای عمل کننده پلیس آتش گشود، اما با تنگ شدن حلقه محاصره، علاوه بر ورود به یکی از واحدهای مسکونی با گروگان دریافت یک زن قصد فرار از حلقه محاصره پلیس را داشت.

به گفته فرمانده انتظامی استان بوشهر، با حضور سردار حبیبی فرمانده انتظامی استان فارس در صحنه عملیات و گفت وگو با متهم مسلح، این فرد که در تیراندازی متقابل پلیس از ناحیه دست زخمی شده بود خود را تسلیم و اسلحه مورد استفاده وی نیز ضبط شد.

وی یادآور شد: متهم به قتل با اعزام به مرکز درمانی تحت مداوا است.

منبع: ایرنا
انتشار: 11 مهر 1399 بروزرسانی: 11 مهر 1399 گردآورنده: sms-jok.ir شناسه مطلب: 1128

به "خبرنگاران اخبار کوتاه انتظامی بوشهر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران اخبار کوتاه انتظامی بوشهر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید