تیراندازی خونبار در ویسکانسین با 3 کشته و 2 زخمی

به گزارش پیامک خنده، کلانتری شهرستان کنوشا در ایالت ویسکانسین اطلاع داد، یک فرد مسلح بعد از تیراندازی منجر به مرگ سه تن و جراحت دو نفر در یک رستوران از محل حادثه متواری شد.

تیراندازی خونبار در ویسکانسین با 3 کشته و 2 زخمی

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران، در حالی که شدت دریافت خشونت های مسلحانه در آمریکا باعث شده که جو بایدن این موضوع را شرمساری ملی بخواند، مقام های پلیس این کشور از تیراندازی مرگبار در یک رستوران ایالت ویسکانسین خبر دادند.

به گفته دیوید رایت سخنگوی کلانتری شهرستان کناشو در ایالت ویسکانسین، در نتیجه تیراندازی یک فرد مسلح در رستوران سامر هاوس سه نفر کشته و دو تن دیگر زخمی شدند.

بنا بر گزارش سی ان ان، ساعت 12:42 دقیقه بامداد امروز (به وقت محلی کنوشا) خبر اولیه مبنی بر تیراندازی منجر به جراحت شدید دو نفر مخابره شد.

سخنگوی کلانتری کنوشا اعلام نمود، نیرو های پلیس هنوز پیروز نشده اند موقعیت فرد ضارب را شناسایی نمایند و تحقیقات برای شناسایی هویت و بازداشت وی ادامه دارد.

دیوید رایت سخنگوی کلانتری این شهرستان ایالت ویسکانسین اضافه کرد، هنوز معین نیست که انگیزه ضارب از این حمله مسلحانه چه بوده است.

وقوع تیراندازی تازه در آمریکا در حالی اجرا شده که طی هفته های اخیر بر اثر خشونت های مسلحانه ده ها نفر کشته و زخمی شدند و شدت دریافت این خشونت ها واکنش جو بایدن رئیس جمهور این کشور را به دنبال داشته است.

بایدن در یک اظهارنظر درباره امار تلفات خشونت های مسلحانه اخیر اعلام نمود که این موضوع را شرمساری ملی و اپیدمی توصیف کرد و از کنگره آمریکا خواست برای اصلاح قانون آزادی حمل سلاح در این کشور، فکر و اقدامی بکند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 24 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 24 اردیبهشت 1400 گردآورنده: sms-jok.ir شناسه مطلب: 1570

به "تیراندازی خونبار در ویسکانسین با 3 کشته و 2 زخمی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تیراندازی خونبار در ویسکانسین با 3 کشته و 2 زخمی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید