تشکیل کمیته ای از نخبگان دفاتر خدمات مسافرت هوایی و گردشگری

به گزارش پیامک خنده، خبرنگاران: رئیس هیئت مدیره انجمن صنفی دفاتر هوایی خراسان رضوی گفت: از میراث فرهنگی خواستاریم تا با تشکیل کمیته ای از نخبگان برای آنالیز مسائل این صنف زمینه را هموار نمایند.

تشکیل کمیته ای از نخبگان دفاتر خدمات مسافرت هوایی و گردشگری

اگر علاقمند به سفر با بهترین خرید تور کانادا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم تور کانادا از تورنتو، مونترال و ابشار نیاگارا دیدن کنید و بهترین تجربه سفر را داشته باشید.

محمد سعید ولی زاده در گفت وگو با خبرنگار پیامک خنده در مشهد مقدس در حاشیه مراسم مجمع عمومی پنجمین انجمن صنفی کارفرمایی دفاتر خدمات مسافرت هوایی، گردشگری و زیارتی خراسان رضوی که همزمان با انتخابات ششمین دوره از این انجمن در محل تالار نور مشهد مقدس برگزار گردید اظهار کرد: پنجمین دوره انجمن صنفی امروز به انتها می رسد و ششمین دوره از انجمن صنفی کار خود را آغاز می نماید.

ولی زاده با سپاس از فعالیت های مدیران دوره های پیشین توضیح داد: در این دوره سعی ما این بوده است تا با سایر سازمان های مرتبط در زمینه گردشگری ارتباطات خوبی برقرای کنیم تا صلاحیت رسیدگی به مسائل مرتبط با صنف خود را از آنها مطالبه کنیم و خوشبختانه با تفویض اختیاراتی که به ما دادند در این زمینه تا حدود زیادی پیروز بودیم.

وی با اشاره به این که در دوره پنجم انجمن کوشش هایی برای خرید مکان انجام شده است اظهار داشت: در حال حاضر مبلغی حدود 60 تا 70 میلیون پول در حساب انجمن است که ما آماده هستیم آن را به تیم جدید تحویل دهیم.

ولی زاده با تأکید بر این که تعاون خوبی با بخش های دولت و خصوصی داشته ایم گفت: سازمان های دولتی تفویض اختیارات خوبی به انجمن نموده اند و از اعتمادی که به ما نموده اند صمیمانه سپاسگذاریم.

رئیس هیئت مدیره انجمن صنفی دفاتر هوایی خراسان رضوی اظهار داشت: انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرت هوایی، گردشگری و زیارتی به عنوان ستاد دائمی سفرهای استانی مشخص شده و از میان تمامی معاونت هایی که در بخش دولتی فعالیت دارند این انجمن تنها معاونت بخش خصوصی است.

ولی زاده با تأکید بر این که گردشگری سلامت تنها باید در اختیار میراث فرهنگی و دفاتر خدمات مسافرتی باشد مطرح نمود: در حال حاضر مسائل بسیاری در زمینه کاری دفاتر داریم و امیدواریم در دولت تدبیر و امید بتوانیم معضلات و مسائل خود را مطرح کنیم چرا که همگی به دولت جدید چشم دوخته ایم.

وی اضافه کرد: از مدیریت میراث فرهنگی خواستاریم تا کمیته ای از نخبگان این صنف داشته باشیم تا بتوانیم مسائل و مسائل خود را آنالیز کنیم.

ولی زاده با بیان این که تا امروز نتوانسته ایم از هدایت ها و مشاوره های اطلاعاتی دفتر خود به اندازه کافی استفاده کنیم توضیح داد: در دوره های بعد این خواسته ها باید مورد تأکید قرار گیرد تا بتوانیم از تجربیات بعضی از کارشناسان برجسته خود در زمینه خدمات مسافرتی و گردشگری استفاده کنیم.

وی با بیان این که تا به امروز دوره های آموزشی خوبی برای کارکنان دفاتر برگزار گردیده است اظهار کرد: استانداردسازی بخش گردشگری کاری بود که از استان خراسان رضوی آغاز و سپس به عنوان یک آئین نامه عمومی برای همه استان ها الزامی شد.

رئیس هیئت مدیره انجمن صنفی دفاتر هوایی خراسان رضوی از وجود دفاتر غیرمجاز به عنوان یکی از اصلی ترین معضلات صنف خود سخن گفت و توضیح داد: با دفاتر اینترنتی مسائل و معضلات بسیاری داریم و اگر نتوانیم جلوی فعالیت های غیرمجاز این دفاتر را بگیریم در آینده تمامی دفاتر رسمی خود را از دست می دهیم.

ق

منبع: تسنیم
انتشار: 30 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: sms-jok.ir شناسه مطلب: 674

به "تشکیل کمیته ای از نخبگان دفاتر خدمات مسافرت هوایی و گردشگری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تشکیل کمیته ای از نخبگان دفاتر خدمات مسافرت هوایی و گردشگری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید